Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Минимална дебелина на дискове, и въпрос за смяната им.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Минимална дебелина на дискове, и въпрос за смяната им.

    Колеги колко е минималната дебелина на предните дискове обикновени не вентилирани за браво 1.6 че нещо неми се дават пари за дискове а си имат малко ръб и ако се наложи да ги сменям има ли няква по специална особеност при смяната, въпроса ми е насочен по скоро към датчика на АБСа.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Върши ли работа.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Мерси много колега опасявам се сега с следващия въпрос да не прозвуча тъпо но да си попитам, това заграденото от тебе не е ли допустим минимум ако се престъргват дисковете от неравности, а по долната цифра 10.2 преведено и от думичката пред нея allowed да значи допустим минимум. Снощи инсталирах една аутодата и там дават размер минимум 10.2мм Дано да се вместя в него след малко слизам да меря и ще пиша колко е останало от моите
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        тц, тцнаписано в сайта, ама няма кой да четеама то това не е матрак все пак http://fiat-bg.org/index.php?option=...=article&id=35
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Не съм много на ти с англииския език ама съм заградил правилното
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Такааааа, ся да ви се оплача, незнам кои мастор е сменял дискове преди мене ама е сложил такива от трабант!!!! дебелината на диска ми е само 8 мм като в не износената час измервам 10мм което ме навежда на мисълта че са сложени грешни дискове дебели 10мм, не може да са били 12 и да са останали на 8 и да имат само 1мм ръб, а пък де да знам , може и да може. Вече съм с нови дискове делфи и нови накладки текстар до сега спираше повече от перфектно надявам се сега да спира два пъти повече от перфекно
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар

            Working...
            X