Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам ли АБС? FIAT BRAVO GT 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам ли АБС? FIAT BRAVO GT 1.8 16v

    колеги до скоро карах ауди 80 но вече съм с фиат браво 1.8 16вколата е със 2 айрбега и не знам дали има АБСвъзможно ли е колата да няма АБС ? 1996година ене свети АБС лампичка преди да запаля(може да е изгоряла), но мисля че всички 1.8 ГТ са със подобни спирачки. като натисна спирачките също спира като лада , поне така спираше на пясък отпред сервото е свързано към някакви джаджи но не пише абс.
    Bravo GT 1.8

    #2
    Re: 1996 FIAT BRAVO GT 1.8 16v

    zloben9000 написа:
    колеги до скоро карах ауди 80 но вече съм с фиат браво 1.8 16вколата е със 2 айрбега и не знам дали има АБСвъзможно ли е колата да няма АБС ? 1996година ене свети АБС лампичка преди да запаля(може да е изгоряла), но мисля че всички 1.8 ГТ са със подобни спирачки. като натисна спирачките също спира като лада , поне така спираше на пясък отпред сервото е свързано към някакви джаджи но не пише абс.
    виж до казанчето за хидравличната течност ако е изнесено горе до него това за спирачната , знчи имаш АБС Ако е долу зад акумулатора , едва ли имаш :/ Ето снимка как е без, аз нямам :/
    Прикачени файлове
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Мисля, че тази снимка ще свърши повече работа (не помня вече кой колега я беше пуснал, май в поредната подобна тема ). Ако има това ограденото в кръгчето, значи има ABS. :D
      Прикачени файлове
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        МНОГО БЛАГОДАРЯ колеги проблема е бил в лампи4ката има АБС както на втората снимка и дори работи перфектно просто ми се е сторило че не спира на пясък. все пак е внос от ШВЕЙЦАРИЯ !
        Bravo GT 1.8

        Коментар

        Working...
        X