Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортно окачване на Фиат Браво...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортно окачване на Фиат Браво...

    Здравейте, имам Браво със спротно окачване, с тези пътища които си имаме в България возията е меко казано ужасна... Интересува ме какво може да се направи по въпроса (смяна за пружини,амортисьори или...) за да стане карането поносимо, и скъпо ли ще ми струва ако е възможно някаква модификация???

    #2
    Re: Спортно окачване на Фиат Браво...

    Martin_66 написа:
    Здравейте, имам Браво със спротно окачване, с тези пътища които си имаме в България возията е меко казано ужасна... Интересува ме какво може да се направи по въпроса (смяна за пружини,амортисьори или...) за да стане карането поносимо, и скъпо ли ще ми струва ако е възможно някаква модификация???
    иди на морга и си свали пружини, ако гониш ниска цена,то и амортисьоти може да свалиш де иначе виж www.axm-auto.com за цените на пружини и аморт.

    Коментар


      #3
      Ето още един вариант за цени на пружини и амортисьори.

      Коментар


        #4
        Re: Спортно окачване на Фиат Браво...

        Martin_66 написа:
        Здравейте, имам Браво със спротно окачване, с тези пътища които си имаме в България возията е меко казано ужасна... Интересува ме какво може да се направи по въпроса (смяна за пружини,амортисьори или...) за да стане карането поносимо, и скъпо ли ще ми струва ако е възможно някаква модификация???
        би ли казал каква марак са то спортното окачване и каква цифра ше им искаш ако ги продаваш!!!!

        Коментар


          #5
          Направи бартер с някой от форума,твойто спортното за неговото стоково и си в играта с меката возия Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            колега ако искаш бартер имам завотски пружини браво 1.6 в добро састояние са

            Коментар


              #7
              tono_1 написа:
              колега ако искаш бартер имам завотски пружини браво 1.6 в добро састояние са
              за 2 години надали не ги е сменил

              Коментар

              Working...
              X