Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педала потъва при рязко натискане...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Има развитие по въпроса......, ама не положително......не съм сменял помпа, защото единствения майстор, на когото имам доверие е в Пазарджик, а скоро не съм имал време да ида до там...Значи, при въпросното потъване на педала започна да светва лампичката за "спирачна течност/накладки" за 1-2 секунди, а по - интересното е, че светва точно след като отпусна педала на спирачката... ...възможно ли е да ми играе тези номерца от износени накладки
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #17
      msotiroff написа:
      ...възможно ли е да ми играе тези номерца от износени накладки
      най вероятно чукането и стърженето идва от износени накладки. аз като ги смених не се чуваше повече.относно хлътването: след като напомпаш и задържиш педала - потъва ли пак след няколко секунди?
      FIAT MAREA 1.9 TD100 ELX

      Коментар


        #18
        tesiv написа:
        след като напомпаш и задържиш педала - потъва ли пак след няколко секунди?
        Не. А и аз вече карам като "фифитка". Почти не използвам спирачка, гледам така да карам, че да не се налага рязко натискане на педала. От днес започна да светва лампичката след почти всяко отпускане на педала на спирачката, а не само след "потъването".
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #19
          Човече обезвъздуши си системата

          Коментар


            #20
            Колега msotiroff колегата cako ти е казал обезвъздуши и щом ти присветва лампата за ръчната си провери нивото на спирачната течност ако е намаляла провери за течове .
            Marea Weekende TD100

            Коментар


              #21
              Година и половина по-късно какво е развитието на проблема?

              Коментар

              Working...
              X