Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен звук при спиране.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз вече 8000 км съм с нови накладки Mintex - е няма такова свирене като са студени ... направо ме е срам да натискам спирачка

    Коментар


      #17
      Aа смених дискове и накладки едновременно, заради мисля същата причина - когато колата се движи съвсем леко и натисна лекичко спирачка преди да застане в спряно положение, се чува гадно скърцване, само тогава. Смених всичко и се хванах за главата - същата работа. Според мен причината е в накладките.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #18
        цени на накладки

        Колеги, кажете ми моля ви се колко струват накладки за Брава 1.6 16V. На едно място ми обявиха цена 60 лв. (комплект за лява и дясна) и още 15 лв. за монтаж. Рентабилна ли е цената...Гледах в сайта на AXM AUTO, но там виждам че няма офис в София.
        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

        Коментар


          #19
          Ако накладките които са ти предложили са марка АТЕ то цената е добра. А от axm-auto ще ти ги доставят до вас. Вземи си PERMAFUSE
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #20
            BO написа:
            Както знаете аз смених накладки и дискове преди около 400-500км вече.Накладките са Permafuse. Ама за сега скърцат супер много и дразнещо. Направо все едно този пронизващ звук ти рови в мозъка.Като ги натиснеш леко и бавно свирят. Като ги натиснеш по-силно, да спираш по-бързо не свирят, но не може всеки път да натискаш здраво спирачките за да не ги чуваш.
            Абсолютно същия проблем имам и аз. Може би определени дискове не са подходящи за определени накладки. Нямам представа.
            Fiat Marea 2.4 TD

            Коментар

            Working...
            X