Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачките при вкл. климатик, каква е връзката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Спирачната течност съм я сменял и не се губи от нея. Ще пробвам така натиснат педала за 30сек. и ще пиша за резултата. А информативно колко е цената на спирачната помпа?
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #17
      След пробата установих, че педала не потъва.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #18
        Ами щом не потъва , карай и няма да се плашиш, само си имай едно на ум, и обръщай внимание ако се появят разни аномалии с педала. Цената на помпата не съм много сигурен, на дедрата съм купувал и беше 30тина лева. За сега не бързай с помпата, но ако пак ти го направи я сменяй.
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #19
          Ще карам за сега така и ако пак се получи проблем ще взема мерки.
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #20
            След като помислих си смених спирачната помпа (оказа се че едната гумичка е пропуснала спирачна течност) за да карам спокойно тъй като ми предстоят много километри. Цената на ремонта ако някой се интересува беше 90лв. работа и части.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #21
              georgiarg написа:
              Спирачната течност съм я сменял и не се губи от нея. Ще пробвам така натиснат педала за 30сек. и ще пиша за резултата. А информативно колко е цената на спирачната помпа?
              Име на продукта: Спирачна помпа Производител: METELLIОписание на продукта: ф22.20Номенклатурен номер: 05-0208Оригинален номер: 9945760, 60608676, 9950677Цена на продукта: 61.20 лв.Забравих от тук http://axm-auto.com/
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар

              Working...
              X