Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви носачи -> решението най-накрая!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Момчета аз също се чудя дали рецеклирани не са по-добри от новите имах Темпра и през има няма 6 месеца ги сменях и така и не случих на добри,ако някой знае във Пловдив каде мога да рециклирам старите и на какви пари нека да го сподели!!!!

    Коментар


      #47
      borko_m написа:
      Момчета аз също се чудя дали рецеклирани не са по-добри от новите имах Темпра и през има няма 6 месеца ги сменях и така и не случих на добри,ако някой знае във Пловдив каде мога да рециклирам старите и на какви пари нека да го сподели!!!!
      имам майстор който го предлага - ако искаш на ЛС

      Коментар


        #48
        Аз имах рециклирани, уж от мой човек и т.н. взе ми по 10 лв на носач, става дума само за шарнира. Реже капачето и подменя подложките, на 6 000 км бяха тръгнали. сигурно до 10 000 щяха да изкарат. Не си струва, поне при моя човек. Най- добрия избор е носачи от морга, гледате знака за оригинално да е на тях. И 30 000 да изкарат за по 15-20 лв на носач е супер. Разбира се трябва д аси подберете такъв със здрав шарнир и тампони
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #49
          От 15К съм с Делфи от Тех-ко и си държат. Някъде към 170лв. ги взех двата комплект.
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #50
            От къде в София могат да се купят носачи АС Метал,за типо.Сега съм с Осар,не съм доволен,9хил.км. и гумичката на шарнира е скъсана и скърца ли скърца.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #51
              смени само маншона 1 лв струва, но го направи възможно най-скоро. освен това имаш и гаранция 2 год както каза БО
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #52
                pakumba написа:
                смени само маншона 1 лв струва, но го направи възможно най-скоро. освен това имаш и гаранция 2 год както каза БО
                а как се хваща за шарнира новия маншон? ти сменял ли си само маншон?

                Коментар


                  #53
                  u_bo написа:
                  pakumba написа:
                  смени само маншона 1 лв струва, но го направи възможно най-скоро. освен това имаш и гаранция 2 год както каза БО
                  а как се хваща за шарнира новия маншон? ти сменял ли си само маншон?
                  писах ти и на лични.сменял съм само маншон и на носачи и на накрайници. не е никаква философия. тези маншончета са малко пласмасови новите, но се водят много издръжливи- ще ги видим. не успях да снимам на окапа маншоните на 2 месеца...
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #54
                    pakumba написа:
                    u_bo написа:
                    pakumba написа:
                    смени само маншона 1 лв струва, но го направи възможно най-скоро. освен това имаш и гаранция 2 год както каза БО
                    а как се хваща за шарнира новия маншон? ти сменял ли си само маншон?
                    писах ти и на лични.сменял съм само маншон и на носачи и на накрайници. не е никаква философия. тези маншончета са малко пласмасови новите, но се водят много издръжливи- ще ги видим. не успях да снимам на окапа маншоните на 2 месеца...
                    Колега,аз смених на Окапа само маншончето вчера,взех от един стар носач (оригинален) с пре*бан тампон.Кажи къде ги има тез маншончета да се продават отделно?
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #55
                      най-често се намират по магазини за лада...
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #56
                        pakumba написа:
                        Най- добрия избор е носачи от морга, гледате знака за оригинално да е на тях.
                        Някъде има ли снимка на тоя знак, че чарка е оригинален. Че то знаци дал господ и всеки продава "оригинални " .
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #57
                          pecata написа:
                          От къде в София могат да се купят носачи АС Метал,за типо.Сега съм с Осар,не съм доволен,9хил.км. и гумичката на шарнира е скъсана и скърца ли скърца.
                          Я да изкараме пак темата за носачите наяве! :D Никой не е отговорил на колегата... Къде се продават тез носачи? Равносметката при мен - Фрап след 30 000км. скърца, клопа и тропа нечовешки!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #58
                            30 000 е добре. аз досега съм карал: 15 000 с оригиналните, 13 000 с някви старманн, 6 000 с рециклирани, 13 000 с една прехвалена марка, на която няма да кажа все още марката- като ги сваля и съм на 100% сигурен, че са заминали и те лопат ще кажа. според мен каквато и марка да избереш все същата работа, затов аи горе съм писал по-добрия избор, но ти си знаеш. иначе преди около 2 год ас метал представителстжвото им беше някъде по ботев, около централата на пощенска банка.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #59
                              Извинявайте, но днес мисля, че се влюбих в марката от, която от тук нататък ще се доверя що се касае до ходова част! :D След редовно и основно изчитане на темите за носачи и след, като установих, че евтините носачи обикновено карат по година, две и самият аз се убедих в това реших да потърся по-качествен вариант. Спрях се на Delphi и останах приятно изненадан от качествената изработка, която е предпоставка и за по-добра надежност. Освен носача (сега ще сменя един, а скоро и другия) купих и биалетки на цена около 20лв. за бройка. Разликата с предишни биалетки, които съм купувал за по-ниска цена е огромна! Като започнете от опаковката, надписа със страна производител и не на последно място добрата изработка. Забравих да спомена, че носача струва 90 и няколко лева.
                              Прикачени файлове
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #60
                                Ето снимки и на биалетките.
                                Прикачени файлове
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X