Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предните главини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предните главини

    Здравейте!
    До вчера колата ми беше в сервиз за смяна на тампони, биалетки и повдигателна щанга. След севиза трябваше да отида на реглаж. Отидох, центрираха ми кормилото и с кеф почвам да си карам колата(става въпрос за фиат стило 2001 дизел). До тук добре. Качвам се аз на околовръсното и за да си усетя колата си я настъпих стабилно. Няма и 100 метра започна да хлопа нещо все едно ще ми се разглоби цялата кола. Отбих и огледах колата и какво да видя на предна дясна гума и няма два от болтовете. Вдигнах колата на крик и както я вдигнах така и си падна сама гумата. Тъпото майсторче дето се биеше яко в гърдите че много може не ми е затегнал болтовете на предните гуми и в следствие на което съм преебал главините. Въпроса ми е следния. Какво бихте ме посъветвали да си купя нови главини или да си взема от някоя морга заедно с шенкела? И другото което ме интересува има ли някой добър майстор или по запознат с нещата който работи на адрес понеже рапатрака ми я стовари пред нас. Става въпрос за софия!
    Благодаря предварително!

    #2
    Вземи си главина и ми звънни телефона ми е 0897 970975 Слави ще се организираме да я сменим. За час работа е в студа.

    А между дречугото главината е комплект с шенкела.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар

    Working...
    X