Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предно окачване на Мареа и Браво-съвместимост?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предно окачване на Мареа и Браво-съвместимост?

    Здравейте!Днес се сдобих с Мареа и имам малко проблеми в предницата, като потропване, леко нестабилно поведение и малко спирачките не ме впечатляват.. В същото време имам и браво, което, поне дясната половина е перфектна и спирачките са с вентилирани дискове. Та питането ми е: има ли части, които мога да използвам от Бравото за Марийка, най-вече спирачки, носачи, накрайници и амортесьори-то май друго не остана :D

    #2
    Ако бравото е 2.0 ще станат, иначе не Носачите, макферсоните и биелетките са различни.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Бравото е 1.6 автоматик, не знам има ли значение, но е с вентилираните дискове, та за това се чудя, дали окачването е като на обикновените.

      Коментар


        #4
        за съжаление нищо няма да стане

        Коментар


          #5
          Спирачките трябва да станат, другото както са казали не.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Е, все е нещо!Благодаря, колеги!Останалото от Бравото ще се продава на части. Скоростната кутия е с повреда, та тя ще се подарява.

            Коментар


              #7
              Доференциала здрав ли е? Питам, защото имам рЕзка нужда от подарък
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                Автоматик е неговото.

                Коментар

                Working...
                X