Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАСВА ЛИ ЗАДЕН МОСТ ОТ ДРУГ ФИАТ ЗА ФИАТ МУЛТИПЛА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПАСВА ЛИ ЗАДЕН МОСТ ОТ ДРУГ ФИАТ ЗА ФИАТ МУЛТИПЛА

    Защо викаш ???1.6. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст".Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН), или много цветен текст и други. Потребителите не трябва да използват много пунктуации (!!!, ????? и .....) в заглавието или в самият си пост. Потребители които често нарушават това правило ще бъдат предупреждавани. Модераторски екип на fiat-bg.orgпроблема е решен ,няма да викам,повече,продадох колата за 150 евро,моля МОДЕРАТОРА ДА МИ ЗАТРИЕ АКАУНТА ,АЗ И БЕЗ ТОВА КАРАМ ЯГУАР 8 ЦИЛИНДЪРА В8 300 КОНЯ ТОВА БЕШЕ ФИАТЧЕТО НА ЖЕНА МИ,ЛЕКО МОДЕРИРАНЕ С ЧЕРВЕНО
    Прикачени файлове

    #2
    От Пунто 1500% няма как да стане.По-скоро от Браво/а/Мареа, но не съм сигурен.
    Прикачени файлове
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Мултиплата не е ли по-широко от другите фиати?
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Като габарити да, но дали моста е друг нямам никаква представа.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          А тук http://eper.fiatforum.com проверявал ли си по каталожен номер за разлики? А иначе от къде си, за да ти препоръчаме към кого да се обърнеш, аз мога да ти помогна за Габрово имам познат с автоморга, отиваш при него и мериш твоя с друг и ще разбереш. Опитай и тук http://www.24asti.bg.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X