Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педала на спирачката омеква

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ARaGoRN написа:
    И аз имам такъв проблем. Педала пада до долу, губя течност и.т.н купил съм рвмонтен комплект(гумички)и мисля да ги сменя. Виждам и теча от къде е, там където помпата влиза в купето отзад всичко е в течност. Проблема е че не знам как се отделя казанчето от помпата за да започна демонтажа
    дърпа са нагоре по силничко така ... Ма първо си свали помпата от сервото и си земи чирашки клещи за щуцерите на тръбичките , първо с клещите после с ключ разивай , има едни прорязани ключове може и с тях ... И си земи нова помпа. Няма кой си играй ..
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #17
      към колегата от варна-има къде да ти направят гумички във варна и издържат много.фирмата е специализирана .ако искаш инфо -на лични

      Коментар


        #18
        Ами аз гумички имам, не знам дали са същите, но комплекта е като за моята помпа пише. Сега трябва да намеря малко време и топлина за да свърша тази работа, ако не ми се получи ще взема нова помпа, но аз обичам да ровя дето не ми е работа
        fiat bravo sx 1.6 16V 103

        Коментар

        Working...
        X