Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за ABS на мареа 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за ABS на мареа 1.6

    здравейте колеги питането ми е малко странно но съм сигурен че все някой знае.реших да си взема нова мареа.харесах си една на прилична цена но не знам дали има абс или няма.на обявата пише че има а на снимката се вижда само резервоарчето за хидравличната течност без до него да седи това за спирачната течност.предишното ми браво имаше абс и казанчетата бяха едно до друго.питането ми е дали има друг вид абс от този на бравото или колата е без.ето и снимка.
    Прикачени файлове
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Така като гледам от снимката няма АБС.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      На моята мареа 1.8 колекторите са от към предното стъкло и под онзи пластмасов къпак в дясно до тампона на амортесьора са ми бушоните за абс а под тях е централата но пък на снимката и аз не виждам казанчето за спирачна течност което при мен е до това с хидравличната.
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        stivan_alone написа:
        На моята мареа 1.8 колекторите са от към предното стъкло и под онзи пластмасов къпак в дясно до тампона на амортесьора са ми бушоните за абс а под тях е централата но пък на снимката и аз не виждам казанчето за спирачна течност което при мен е до това с хидравличната.
        купих колата и видях че няма но и така ще я карам.
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          #5
          superfiata написа:
          stivan_alone написа:
          На моята мареа 1.8 колекторите са от към предното стъкло и под онзи пластмасов къпак в дясно до тампона на амортесьора са ми бушоните за абс а под тях е централата но пък на снимката и аз не виждам казанчето за спирачна течност което при мен е до това с хидравличната.
          купих колата и видях че няма но и така ще я карам.
          Ама разбира се колега аз само по документи имам абс е на местото си е в колата де ама на диагностиката ми казаха прегоряла централа и така вече повече от година :D
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар

          Working...
          X