Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Завъртане на волана и носене - Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Завъртане на волана и носене - Пунто

    Фиат Пунто 1.1(55к) - 1995г.След 3-4 реглажа на преден мост и въртене на гуми, колата носи наляво. Когато карам и пусна по инерция волана половината се завърта наляво? Някакви предложения?

    #2
    Мека гума?
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      kal0yanch40 написа:
      Мека гума?
      Не....

      Коментар


        #4
        Кола

        Ми то се знае връщаш гумите както са били и пробваш дали носи ако носи тези където са правили реглажа да ги оправят нещата както трябва Другото е да си ударил колата и да е изкривено нещо но това се вижда
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Re: Кола

          kluchar написа:
          Ми то се знае връщаш гумите както са били и пробваш дали носи ако носи тези където са правили реглажа да ги оправят нещата както трябва Другото е да си ударил колата и да е изкривено нещо но това се вижда
          Гумите ги въртяха по 100 начина и пак така... не съм я удрял.... изведнъж сякаш стана носенето или не съм забелязъл досега и затова реших да отида на реглаж на моста...

          Коментар


            #6
            Re: Кола

            провери да не ти задържа някои апарат то ще грее дори на джантата ще се усеща като пипнеш след като си карал

            Коментар


              #7
              Пружини на предното окачване, тампон на макверсон, различни дължини на биалети..........................Пълна проверка на ходовата част.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Danchojn написа:
                Пружини на предното окачване, тампон на макверсон, различни дължини на биалети..........................Пълна проверка на ходовата част.
                +1И виж тампоните на макферсоните,може да са завъртени на 180 градуса.
                Fiat Punto 1.1 6Speed

                Коментар


                  #9
                  beast31 написа:
                  Danchojn написа:
                  Пружини на предното окачване, тампон на макверсон, различни дължини на биалети..........................Пълна проверка на ходовата част.
                  +1И виж тампоните на макферсоните,може да са завъртени на 180 градуса.
                  Погледнах тампоните са добре, струва ми се от кормилен накрайник Как се проверява кормилен накрайник

                  Коментар


                    #10
                    Като завъртиш гумата на ръка, или волана на ляво и на дясно, се усеща луфт и тракане.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      Колкото и да е разбит един накрайник ако сходимоста е правилна, не той е причина за теглене на ляво или дясно.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        kal0yanch40 написа:
                        Като завъртиш гумата на ръка, или волана на ляво и на дясно, се усеща луфт и тракане.
                        Когато завъртя на ляво се усеща луфт и тракане

                        Коментар


                          #13
                          Само боб се хвърля. Отиди някъде на подемник да я проверят.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Днес ходих на пълна проверка и ми казаха, че задните тампони на моста са за смяна и, че преден десен амортисьор бил леко омазан и бил тръгнал... всичко друго било 6+.. Възможно ли е от тампони на заден мост да носи?

                            Коментар


                              #15
                              civnaov1918 написа:
                              Днес ходих на пълна проверка и ми казаха, че задните тампони на моста са за смяна и, че преден десен амортисьор бил леко омазан и бил тръгнал... всичко друго било 6+.. Възможно ли е от тампони на заден мост да носи?
                              А лагерите на носачите на задния мост здрави ли са?Може да дърпа/носи от тампони на задния мост.
                              Bravo 1.9d 97г

                              Коментар

                              Working...
                              X