Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с накрайниците на Фиат Пунто 1,1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с накрайниците на Фиат Пунто 1,1

    Здравейте.От скоро имам Фиат Пунто 1.1 95-година колата е в лошо състояние и реших да я стягаме малко,отидох при един майстор и той я погледна и ми каза нещата как стоят.Искам да попитам,проблем ли е да караш с разбити накрайници,дотолкова,че едното колело се вижда как леко е на рошило геометрията си и стои неправилно.Понеже колата има проблем с окачването,ако някой може да ми каже магазин с хубави части за фиат и колко излиза един татък ремонт ?Благодаря предварително !Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    кола

    А като караш тропа ли Има много магазини за части по Козлудуи или по Симеон Евро 07, Т и Н Кар или Стамболийски 155 Като сменяш после направи и стенд-реглаж мое от там да идва и проблема
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Проблем е!Оправяй навреме да не изгубиш някъде управлението.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Ако ти стиска и знаеш какво правиш можеш да ги подмениш и пред блока, не са скъпи по 10-15лв. е бройката но компромис с качеството и марката не прави, после задължително реглаж. Да не се чудиш как да я спираш, казвам ти го от личен опит. Оправи си колата че при късане, вадене, чупене или нещо подобно единственото нещо което можеш да направиш е да си спомниш някой молитва и да се молиш да спре преди да удариш нещо.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          и време за молитва няма да има даже

          Коментар


            #6
            И аз предполагах,че ще е проблем и знам,че е сериозен иначе за тропането го има ! Добре колеги благодаря за съвета,разгледах из нета за нещата,който ми трябват и по мой изчисление предницата окачването излиза към 600 700 лева,разходих се до ауто плус и там ми казаха някаква подобна цена.Един младеж ми каза за някакъв магазин само на фиат около центъра на София и че частите там ще ли да бъдат по евтини,ако някой може да ме ориентира за подобен магазин ще съм му благодарен !

            Коментар


              #7
              Е какво толкова има за смяна, та ги смяташ чак 600-700 лв. ?!2 носача - 130 лв.2 накрайника 30-40 лв.2 биелетки - 20-40 лв.2 амортисьора с тампоните - 150 лв.2 тампона на макферсона - 50 лв.И ако не забравям нещо - 400 лв. ти излиза подмяната на цялото окачване.С минимални познания можеш да си го смениш и сам пред блока за няколко часа.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Мда, няма да стане както си мислех за пред блока Съветвам те да отидеш при някой майстор дето си държи на името и ще ти направи колата.Ако не можеш да се справиш, драсни едно лс да ти дам телефон на майстор дето няма да те подведе а и аз няма да се изложа заради него.В тая цена дето си я дал на бравото ще му сменя цялото окачване, барабар с маншони и тампони, масло, ангренаж и филтри че и за едно агне ще остане да се почерпим после.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Това Пунто няма биелетки.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар

                  Working...
                  X