Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисиори Браво ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисиори Браво ГТ

    Колеги интересувам се от амортисиорите на Браво ГТ, наистина ли са по-твърди от на обикновеното Браво и ще станат ли на Ланчия Делта 2 (4/5 врати 1,8 8в) като мисля и Браво е на платформа Фиат Типо и предполагам са съвместими. За амортисиори мислех вариант Билщайн Б4 или Каяба, предложете ми кой от 2-та е по-добър, пружините Ейбах Про Кит -40мм (не искам да слагам нормалните, а в момента са тези и ще ползвам тях). Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #2
    Амортесьорите от дизел са с по-дебело стебло,което за спортни пружини е по-добре
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Но въпросът е стават ли на ухото долу който се хваща за съпорта. Ако може да се сложи такъв който е малко по твърд предполагам ще се стегне и возията (варианта който търся)
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Да стават, като съвместимост пасват.За марките няма да ти давам съвет
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Благодарско колега, но май повече клоня към Билщайн който ще поръчам от Германия за да не ми набутат менте които май са в изобилие в България... Монро съм го отписал понеже там пък коментарите са 80% негативни.
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #6
            Аз бих избрай Каяба.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              Добре Каяба, но кой модел от всички... Exel-G или Ultra SR и въобще разликата в цената оправдава ли качеството, защото мога да намеря и такива като заместител на Билщаин
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                #8
                И с двата няма да сбъркаш. Exel-G съм монтирал десетки - отказал досега няма. На някои автомобили това е единствената марка, която се задържа към момента повече от 30 000км. защото се карат извън асфалта доста често. Определено цената оправдава качеството, само внимавай да не е менте.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #9
                  Прочетох че трябва да са японски че да са по хубави иначе испанското производство изпуслако по често... дали е така един господ знае...П.С. Гледах еди каталози и за Браво ГТ няма Каяба Ултра СР а само Ексел Г и се чудя да не взема Ексел Г който намерих комплект за 160 евро 4-те.
                  Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                  Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                  Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                  Коментар

                  Working...
                  X