Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на амортисьори брава 1.6 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ти пък как успя да смениш амортисьорите без да свалиш гумите? Аз също не бих дал тези пари за смяната на амортисьорите, обаче ако не знаеш че за предните ще ти трябват скоби и как да работиш със скобите и ако изпуснеш камака на гедорето в носача при смяната на задните ще проклинаш съдбата че не си ги дал тия пари. Аз като не знам как се прави едно нещо или нямам нужните инструменти питам на няколко места смятам и тогава си избирам майстор, иначе излиза доста по скъпо. А иначе Холигана работи на едни от най добрите цени в София за сервиз.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      Ти пък как успя да смениш амортисьорите без да свалиш гумите?
      Много лесно всъщност. Както казах, само вдигнах на крик, да се покаже удобно дупката на горният болт. За долният болт, само лягаш под колата.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #18
        Аз реших че говориш за предните
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа:
          ако изпуснеш камака на гедорето в носача при смяната на задните ще проклинаш съдбата че не си ги дал тия пари.
          колега един камък 15 или 16мм не си спомням точно кой беше струва 5-6лв,до 60лв бая камъни трябва да изпуснеш-той носача ще се напълни и пак ще си на далавера
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #20
            Ама, знаеш ли, как дрънка вътре в гредата? Ял съм го тоя...Това имаше предвид колегата S_BANKOV.И като нямаш на разположение друг камък 15... и смяната се прооотоооочва.Е решението беше с монтажна пяна и заспа. Така си и погребах Типото с един камък по-тежко.
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              #21
              При изпуснат камък в задния мост, Ви трябва само гъвкав магнит, с който да го извадите.
              Fiat Marea 1.9TD100

              Коментар

              Working...
              X