Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз Фиат гр.Добрич ИЗМАМНИЦИ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз Фиат гр.Добрич ИЗМАМНИЦИ!!!

    Ходих да ми ми сменят консумативи..а те ми наливат нафта в маслото да ми закове двигателя! 2 майсторчета на възраст 21,26 години..
    Ripper

    #2
    следващият ти ход трябва да е:хващаш единия на саме и бой,бой и после му дай да си пине от маслото с нафтата,на следващия ден повтаряш процедурата и с другия и повече така няма да правят с гаранцияако си по-слаб физически взимаш един ключ и им изрисуваш колите
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Това, к....е, което пише в темата е лъжец. Първо да ви кажа, че нито бачкам във Фиат, но за моя радост присъствах на дадения проблем.Преди да си напиша изцяло коментара, много бих искал да обясниш точно какво са ти направили на колата, защото:’’ Майсторчетата ми наляха нафта в двигателя ’’ , брато честно ставаш смешен. Виж, майсторите могат да ти източат нафтата, могат да ти изгорят нафтата, но да ти налеят нафта, нали се сещаш...Другото, което е: абе дайте да видим една тема, където клиента е виновен, а не сервизите. Не ме разбирайте погрешно, аз не съм фен на сервизите, но в конкретния случай, като ви обясня по нататък за проблема на тая м......а и ще ви стане хем тъжно, да тъжно, защото подобни клиенти съсипват деня, седмицата на работниците, и най-лошото е, че в конкретния случай ФИАТ няма никаква вина.Обясни си подробно проблема на съфорумниците, за да видят и преценят сами на кого да повярват. Моля, админа да не заключва темата или да е трие, защото се очаква интересна история, ако му стиска да пише на потърпевшия. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Понеже виждам, че за някои ще е интересно ще напиша случая с недоволния клиент.Първо е лъжа, че на автомобила са сменяни консумативи. Такива не са подменяни от нас.Автомобилът го докараха преди няколко месеца за смяна на маркучета на обратната нафта. Естествено отгоре беше доволно облят с нафта. Момчето си беше купило маркуч за обратната нафта. Беше почнал да сменя въпросните маркучета, но явно е срещнал трудност и е спрял. Беше в полуразглобено състояние.Освен въпросните маркучета, друго не е подменяно по колата.Малко предистория. Понеже сме малък град, знам че колата е наскоро купувана от Варна от "dj", колкото и смешно да звучи. Явно това е било гаранция, че е перфектна. Но това не е важно.Пак повтарям консумативи не са сменяни при нас освен въпросните маркучета, за които писах по-горе.Момчето си взе тогава колата. Помня единствено, че имаше черно-сив пушек от ауспуха. Естествено, му бе казано това. Щял да я води на диагностика каза собственика.И колата идва може би 2 седмици след смяната на маркучетата на нафтата. Оплакването, е че е вдигнала обороти и после не искала на угасне. Говорил с баща си и той му казал турбо. Оставиха колата. След направена проверка се оказва, че двигателя не иска да превърти на ръка. И дотам спряхме, защото си я прибраха.И случката продължава предната седмица, когато идва предполагам бащата на момчето с обвинение, че сме му наляли нафта в маслото за да му блокира двигателя. Той бил източил 12-15 литра нафта от картера. Колата била оставена без надзор само и единствено в сервиза, никъде другаде. Това са думи на въпросният господин.Ами това е историята на въпросната кола.Изводи всеки сам да си вади. И не съм на 21. На 27 години съм.

        Коментар


          #5
          Стана ми интересно. Каква е колата? Аз имах същия проблем с Пасат-а ми. 1,8 пълна инжекция PF мотор. Изгърмя компа ECU-то и мотора се напъни с бензин, а цялото масло излезе през генерацията. Който не вярва имам свидетели !!! Смяна на комп и наливане на масло и всичко беше ОК. И аз усетих, че почна да затяга мотора, но веднага реагирах. Маслото си излезе от генерацията една събота около 4 сутринта излязох на магистралата и гас! След около 30-40 км. спря да пуши. Глава и мотор не са ремонтирани. От тогава колата е навъртяла около 15 К км. и няма грижи. Това е бензинов мотор на друга марка. Споделям го защото може да е станала няква такава история ако е JTD, че там повече електроника.....П.П. Да допълня филма с моята кола... Освен, че напълни мотора, бензин имаше дори и във въздушния филтър и докато ме теглеха към сервиза (на контакт) почна да прелива от въздушния филтър и да тече по бронята...
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #6
            veselin10 написа:
            Стана ми интересно. Каква е колата?
            BMW 320 D мисля, че беше, ако греша да ме поправят.

            Коментар


              #7
              Според мен, таз душица просто нещо го е яд и се опитва да направи скандал...гледам в профила, написал темата и от тогава дим да го няма... това не е сериозна тема.
              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

              Коментар

              Working...
              X