Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за газови уредби във Варна. Имам теч на газ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за газови уредби във Варна. Имам теч на газ.

    Здравейте, колеги. Имам проблем с газовата уредба. Изпуска, някъде около бутилката, немога да разбера от къде. Вчера отидох в 2 сервиза, в кв.Левски, в единия ми казаха няма да се занимаваме, а в другия, без да са погледнали, ми казаха сондата е за смяна . Та, молбата ми е, кажете ми някой сносен сервиз, където да отида и да оправят проблема.Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата или раздела, преди да постват.Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    #2
    Re: Помощ от колегите във Варна

    kal0yanch40 написа:
    Здравейте, колеги. Имам проблем с газовата уредба. Изпуска, някъде около бутилката, немога да разбера от къде. Вчера отидох в 2 сервиза, в кв.Левски, в единия ми казаха няма да се занимаваме, а в другия, без да са погледнали, ми казаха сондата е за смяна . Та, молбата ми е, кажете ми някой сносен сервиз, където да отида и да оправят проблема.
    На сервиза на ул "Мир" ходи ли, тоя, след пресечката със "Студентска", посока околовръстния, вляво?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Ходих, там пък човека каза, аз не се занимавам с такива бутилки. Той ме прати в един сервиз, на ляво от светофара, в пресечката след обръщалото на автобусите, а другият на горе по главната в дясно.
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        Хубу де, не можеш ли сам да провериш ? Малко пяна и почвай да клепаш.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Обади се на този номер 0886113266 и питай за сервиза във Варна. Кажи, че Мартин ти е дал този номер.

          Коментар


            #6
            kal0yanch40 написа:
            Ходих, там пък човека каза, аз не се занимавам с такива бутилки. Той ме прати в един сервиз, на ляво от светофара, в пресечката след обръщалото на автобусите, а другият на горе по главната в дясно.
            Пратил те е при тия на ул. "Подвис" /ъъъ... така са я озаглавили/ там ще ти свършат работа, както и тия, надясно по околовръстното и вдясно преди моста за Виница. Абе явно само газаджиите не остават без работа в тая криза...
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...15940878409208 Иво - От lancia Forum-a на колега майстор.

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Хубу де, не можеш ли сам да провериш ? Малко пяна и почвай да клепаш.
                Сложих пяна, нищо не показа . А като поседи по дълго време, в кола меко казано вуни на газ. Благодаря на колегите. Сега ще звънна, на тея телефончета, дано да стане работата.
                Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                Коментар


                  #9
                  Е имаш 2-3 места да провериш.бутилкавход и изход на газов клапанвход на изпарителКупи 4 буренца и ги смени, евтини са.Ама си мисля че проблема ти е или в редуктора или в маркуча от него до плочката.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Зависи може да е спукал и някой от филтрите ако са в капсули като при фобоса.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      nightlord написа:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=915940878409208 Иво - От lancia Forum-a на колега майстор.
                      Проблема е решен. Обадих се на това момче Иво и всичко е точно. Оказа се, че щуцера е завит неправилно и не уплътнява, това че не ми е показало теч, може би е, че е имало малко газ в будилката. След като заредих ясно си личеше. Но, защо чак сега започна да изпуска, нямам представа, карал съм го така 1 година.
                      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                      Коментар

                      Working...
                      X