Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ангренажен ремак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ангренажен ремак

    Къде мога да сменя ангренажния ремак в София на колата в подписа ми,на прелична цена ?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

    #2
    Re: Смяна на ангренажен ремак

    decho написа:
    Къде мога да сменя ангренажния ремак в София на колата в подписа ми,на прелична цена ?
    Темата ти е за раздел сервизи, но като удобни варианти близо до теб се сещам за Дани в Дружба и за колегата Недялко, ако се навие и има време и двамата имат пети за зацепване и знаят какво правят, преди коледа Дани сменя ремък на една Брава 1.6 на мой приятел който пратих там и мисля че цената която взе беше 70-80лв за труд., Ролки и ремъци можеш да си купиш от доста места, има магазини в който ползваме отстъпки и частите са качествени.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Ехеее добри цени 70-80 лева. На мен на Стилака за ремък+ролки+филтри(горивен, въздушен, купе, маслен)+смяна на масло = 50 лева. Но да уточним, че процедурата беше извършена в Самоков, а не в София.
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        #4
        Re: Смяна на ангренажен ремак

        Темата ти е за раздел сервизи, но като удобни варианти близо до теб се сещам за Дани в Дружба и за колегата Недялко, ако се навие и има време и двамата имат пети за зацепване и знаят какво правят, преди коледа Дани сменя ремък на една Брава 1.6 на мой приятел който пратих там и мисля че цената която взе беше 70-80лв за труд., Ролки и ремъци можеш да си купиш от доста места, има магазини в който ползваме отстъпки и частите са качествени.[/quote]Колега кординати можеш ли да дадеш на 2мата ,2рия ми е адаш .
        Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

        Коментар


          #5
          имаш ЛС с кординатите
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            При нас е Ангренажни к-ти Dayco + монтаж.Fiat 1.6 16V - 187 лева
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              А оферта за Fiat Bravo 1.9 JTD 105 ? комплект+смяна

              Коментар

              Working...
              X