Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за смяна на фарове от Мареа на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за смяна на фарове от Мареа на Браво

    Здравейте! Моля помогнете къде в Пловдив могат да ми сменят фарове от мареа на бравото на жената?! Старите фарове единия се пукна и за 60 лв ми изпаднаха фарове с лупи от мареа. Четох, че се променя буксата на габарита, но работата си е за специалист. Ако някой от форума е от Пловдив и има желание с/у заплащане да помогне ще се радвам. Може и координати на майстор. Благодаря предварително! Дано да съм сложил темата на правилното място!Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата или раздела, преди да постват.Не си. За сервизи се пита в раздел "Сервизи и магазини"

    #2
    за никакъв специалист не е работата, слагаш фаровете и мериш къде идва 12 волта на буксата когато ключа е на положение габарите, режеш кабела и го пускаш към габарите, гледай буксите за габарита да са по фаровете, иначе с кабелни обувки, ще трябва да пуснеш и маса, това е ясно
    Брава 1.6

    Коментар


      #3
      на самата букса на бравото има един кабел повече на мареата на буксата е 1 по малко режеш тоя дето е в повече и от него взимаш + а масата някъде от купето и си готов мисля че кабела които трябва да прекъснеш е жълт не съм сигурен обаче

      Коментар


        #4
        Колега от Пазарджик съм .. ако имаш път безплатно ще ти ги сменя
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          Мерси за предложението и отговорите. Смятам да ги оправя в Пловдив, защото имам да сменям също и дискове и накладки, феродов диск и масло.

          Коментар

          Working...
          X