Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте сервиз за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BO написа:
    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9375Там съм отговорил. Съжелявам, че не можах по-рано да ти пиша
    Няма нищо. Вчера оствих моето Bravo в сервиз "Експрес", който ми бе препоръчан от магазина на T&N Car. Днес очаквам да е готова колата. Благодаря ти все пак.
    Fiat Bravo SX 1.6 16V

    Коментар


      #17
      megamuscle написа:
      BO написа:
      http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9375Там съм отговорил. Съжелявам, че не можах по-рано да ти пиша
      Няма нищо. Вчера оствих моето Bravo в сервиз "Експрес", който ми бе препоръчан от магазина на T&N Car. Днес очаквам да е готова колата. Благодаря ти все пак.
      Сподели като я вземеш, къде се намира сервиза, доволен ли си и колко са ти взели долу-горе.

      Коментар


        #18
        doofiat написа:
        megamuscle написа:
        BO написа:
        http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9375Там съм отговорил. Съжелявам, че не можах по-рано да ти пиша
        Няма нищо. Вчера оствих моето Bravo в сервиз "Експрес", който ми бе препоръчан от магазина на T&N Car. Днес очаквам да е готова колата. Благодаря ти все пак.
        Сподели като я вземеш, къде се намира сервиза, доволен ли си и колко са ти взели долу-горе.
        Бате цената мога да ти я кажа и сега. 490лв излиза всичко. В това влиза смяна на съединител, и ремонт на скоростната кутия. Съединителя струва 142лв , части за скоростнат кутия: муфа - 77лв, лагери 2х18лв, маншони 2х4лв, вилка 39лв. Общо 302лв за части. 25лв за масло за скоростната кутия и 160лв труд. Надявам се, че за тези пари няма да има проблеми след това.
        Fiat Bravo SX 1.6 16V

        Коментар


          #19
          Здравейте колеги. Снощи си взех колата от въпросния сервиз "Експрес", който ми бе препоръчан от магазина "T&N Car". Доволоен съм. Съединителя е много добре, отцепва ниско, скоростната кутия е оправена, а самите скоростите се включват по-лесно и от преди. Също съм доволен и от срока, за който ми оправиха колата. Оставих я във вторник в 10 часа сутринта и в сряда в 17 часа ми се обадиха, че е готова. Върнаха ми оригиналния съединител, и всички части които са сменили от скоростната кутия.
          Fiat Bravo SX 1.6 16V

          Коментар


            #20
            megamuscle написа:
            Здравейте колеги. Снощи си взех колата от въпросния сервиз "Експрес", който ми бе препоръчан от магазина "T&N Car". Доволоен съм. Съединителя е много добре, отцепва ниско, скоростната кутия е оправена, а самите скоростите се включват по-лесно и от преди. Също съм доволен и от срока, за който ми оправиха колата. Оставих я във вторник в 10 часа сутринта и в сряда в 17 часа ми се обадиха, че е готова. Върнаха ми оригиналния съединител, и всички части които са сменили от скоростната кутия.
            Дай адрес на тоя сервиз!

            Коментар


              #21
              Адреса на сервиза е: ж.к. Сухата Река, ул. Тодорини Кукли 47;Телефона на собственика е: 0888 316433 - Кирил Аврамов;Това е от bgmaps.com за да ви стне по-ясно
              Fiat Bravo SX 1.6 16V

              Коментар

              Working...
              X