Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доволен съм от магазин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    мгазини и сервизи във Варна

    Колеги, нека някой сподели мнението си за магазините и сервизите във Варна. Официалния го знаем, но другите са по-изгодни.
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #17
      относно магазините

      колеги, да ви кажа, купувал съм доста части, и повечето които са се оказали ментета, се е налагало да ги сменям доста рано след ремонта, така че досега винаги евтиното ми е излизало скъпо, без значение за каква кола , но все пак ако някои знае някои магазин които да си струва, ама във Варна моля ви
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #18
        Лутайки се из мрежата, попаднах на това: http://www.baxcar.com/spares.phpБакс Трейд ЕООД - Универсален Специализиран Сервиз - Фиат-Ланча-АлфаРазполага на склад с налични резервни части във Варна и София с над 7 000 артикула на стойност над 300 000 EUR.Можете да поръчате части по Интернет, като за това получавате 5% отстъпка.п.с.: Извинявам се ако е било пускано вече.Не съм ползвал услугите им, но изглежда са сериозна фирма.
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #19
          Re: леле малееее

          dodo2 написа:
          тия Евро 07 продават много некачествени стоки(рециклирани)
          виждам , че темата е стара, но не мога да не напиша и моето мнение. Не , че водя подривна дейност (все пак съм бивш служител там) , но просто искам да потвърдя впечатленията на колегата. Много от частите са наистина рециклирани. Дори има такива, за които някои от продавачите дори не знаят, че са рециклирани. И ако попаднете на такъв, дори при уверения от тяхна страна, може да се окаже че си купувате рециклирана част. Такива са рейките, карета, помпи. А, за останалите части - ами , наистина за повечето им части има по-добри аналози на пазара на същите цени. А, и какво са спестени 5-10 лв при един ангренажен ремък например... Или амортисьори. И най-важното - ако ви откажат гаранция, непременно настоявайте ! Защото редовно се отказва рекламация по най-безсмислени причини. Ако пак се заинатят - пишете ми ! мога да ви подскажа как чрез комисията за Защита на Потребителите да си потърсите правата. Не е трудно, нито пък отнема време - повярвайте ми ! Ако наистина търсите качествени части, по-добре се ориентирайте към ТЕХ-КО или ТЕХНОТРАНС (това са един и същи вносител , но с различни фирми). Колегите се държат изключително професионално , имат гокеми наличности и частите им са безупречни. Всички специализирани магазини, вече пазарят от вносители, така че няма какво да ви предложат по-различно. Освен Александър Ауто, разбира се... :P
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар

          Working...
          X