Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подходящ сервиз в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подходящ сервиз в Бургас

    Темата ми е насочена към колегите от Бургас. Ако някой знае добър сервиз на който мога да закача колата на компютър, за да ми направят свястна диагностика, нека сподели. Мисля че бордовия ми е натрупал грешки, и ми се иска да ги изчистя, защото започна да ми прави бели.

    #2
    Re: Подходящ сервиз в Бургас

    Kingston написа:
    Темата ми е насочена към колегите от Бургас. Ако някой знае добър сервиз на който мога да закача колата на компютър, за да ми направят свястна диагностика, нека сподели. Мисля че бордовия ми е натрупал грешки, и ми се иска да ги изчистя, защото започна да ми прави бели.
    Каква е колата?Модел,двигател,какви номера ти прави?За диагностика може да ползваш сервиза на Фиат в комлука(Алианц). Цената е нормална спрямо другите сервизи,но поне имат подходящата техника.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Модела на колата е Fiat Brava 1.6, бензин. Колкото до номерата които ми прави: спряха да работят фаровете, чистачките , запалката и ел. нагреватели. Смених клеморед на контактния ключ и съм проверил бушоните, но не е от това, ако имаш представа от какво може да е проблема ми пиши. Благодаря за информацията за сервиза.

      Коментар

      Working...
      X