Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за всички видове италиански автомобили в Сливен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за всички видове италиански автомобили в Сливен

    Здравейте колеги пускам темата тука защото това не е реклама а предложение, към Клуб Фиат БГ към всички членове на клуба и всички посетители на форумаИскаме да отворим сервиз в гр. Сливен който да е специализиран само и единственно за всички марки и модели итаиански автомобили, имаме терена, имаме и част от инструментите нужни за целта, говорим за хале 800 м2 с два канала и два подемника, както и хората който да работят, пускам темата за мнения препоръки и мога ли да разчитам на вашето съдействие за развиване на този сервиз? Предлагаме да направим сервиза клубен за централна България мисля че такъв няма, ако сте съгласни ще измислим нещо и за отстъпки за клубни коли, при представяне на карта, за членовете на форума също ще има отстъпки. Мисля че идеята ще ви допадне. Надявам се на вашите предложения, а също така очаквам от вас да споделети какви са нормалните за вас цени за даден ремонт за да можем да съобразим всичко и да няма недоволни клиенти. Благодаря ви предврително и си извинявам ако не съм уцелил правилното място за тази темаГрешен раздел - Преместена. Модераторски екип на fiat-bg.org
    Alfa Romeo 155 T.S. 2.0 8V Настояща
    Suzuki GSXR750 Настоящ
    Lancia Dedra 1,6 i.e. Бивша
    Kawasaki KZ440-A Бивш

    #2
    Идията е добра ....но ще имате ли възможностите на сервиза в Ямбол......МОДЕРИРАНОНарушена т. 4.6. от правилата на форума. Модераторски екип.
    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

    Коментар

    Working...
    X