Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Готин сервиз?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Готин сервиз?

    Здравей те колеги аз съм нов тук. От няколко седмици си имам фиат и се оказа ,че освен обслужване като масла , филтри и ремъци трябва да се сменят и предните амортисьори защото са изтекли. Моля препоръчайте ми някои сервиз от който сте доволни. Мерси
    fiat punto 1.4 99g

    #2
    Щом си от "Младост" иди в "АвтоБраво".
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      iliyan написа:
      Щом си от "Младост" иди в "АвтоБраво".
      Ама той готин ли е?
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        Там карам служебните коли за ремонт и винаги всичко са оправяли в рамките на деня.А имат и ден от седмицата/четвъртък?/ с безплатна диагностика на двигателя/иначе е 25 лв./.
        Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
        ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

        Коментар


          #5
          Добре е първо да уточниш какво точно ще сменяш. След това да си изясниш горе-долу колко пари ще ти трябват. Може да попаднеш на сервиз в който имат желание да ти свършат работа но да се окаже че имаш ограничен бюджет за ремонта и да се изненадаш. Огледай във форума темите за добри/лоши сервизи за да не попаднеш на сервиз с лоши отзиви. Свържи се с 2-3 сервиза или върви на място кажи какво искаш и питай може ли да стане ремонтът, цени, марки на частите, време за ремонт. Имай си на ум че по време на ремонта може да се окаже че има и нещо допълнително, съответно допълнителни пари. Желателно е сервизът да се занимава с ремонт на италиански коли, в твоя случай Пунто. А не да отидеш например във Форд сервиз и да искаш да ти ремонтират Фиата. Има вероятност да не са запознати с подробностите по ремонта на Фиати. Погледни и в Алфа форума секцията за сервизи, виж отзивите, може да ти помогне да се ориентираш.
          Bravo 1.6 / 16

          Коментар


            #6
            Много благодаря задължен съм ви ще разгледам и питам тук там преди това
            fiat punto 1.4 99g

            Коментар


              #7
              От сутринта обикалям сервизи звъня и питам. Навсякъде ми казват различни цени от 300 до 700лв което не знам дали е нормално за тази кола. Разрових се из нета и намерих много сервизи и звъннах тук там ,но като не знам нищо за тях ми е кофти. Един комшия ми даде адреса на този сервиз http://avtoaccounting.com/avto/index.phpПитането ми е някой ходил ли е там как и как са? Не да се набутам. Звънях им да ги питам, но никои не ми вдигна.
              fiat punto 1.4 99g

              Коментар


                #8
                изглежда готЕн напрао як брато, be cool обаче имам чувството че ако отидеш там ще ти скъсат тиквата, на скъпчий ми приличатиначе е готЕн цепи мрака йо меен
                КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                Коментар


                  #9
                  leksi написа:
                  От сутринта обикалям сервизи звъня и питам. Навсякъде ми казват различни цени от 300 до 700лв което не знам дали е нормално за тази кола.
                  К’ви са тия цени?Виж това - http://www.dn-bg.com/mladost_service.aspx
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #10
                    Да разбирам ли че не сте ходили там?
                    fiat punto 1.4 99g

                    Коментар


                      #11
                      leksi написа:
                      Да разбирам ли че не сте ходили там?
                      Ако въпросът е към мен - да, аз съм ходил там и останах доволен - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...Прочети цялата тема и сам си избери сервиз.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        Колеги в този сервиз които ви пуснах ми дадоха най-добрата цена от тези които минах днес. http://avtoaccounting.com/avto/ Питането е някой ходил ли е там и знае ли нещо. Не искам да сам от прецаканите. Затова дайте мнения. Записах си час при тях за утре и се надявам до тогава да разбера как са. Ако не аз ще ви кажа дали сам се минал ха ха ха
                        fiat punto 1.4 99g

                        Коментар


                          #13
                          Днес се реших и отидох при сервиза който пуснах. Тъкмо да видя как са и дали да се връщам там. Мнението ми за тях е по-скоро добро. Сервиза е на малко кофти място. Не е супер лъскав, но работят явно добре. Защото имаше хора при тях. Не ме караха да чакам или да ме върнат. Добре се държаха и са забавни пичаги има хилеш яко. Какво смених за начало.Масло Мобил 2000Х1 10в40 4л-60лвМаслен филтър -9лв (взех най- тънкия.)Въздушен филтър - 15лв пак си взех най- тънкияОбщо ;84лв. Смяната беше безплатна както и проверката на маслото на скорости и цялостна проверка по ходовата част. Дават и гаранция и имат много готини услуги да ти е удобно. С една дума СТАВАТ пак бил се върнал там. Дано сам бил полезен и аз на някой както вие на мен. Звънете на тел ако ходите преди това.
                          fiat punto 1.4 99g

                          Коментар


                            #14
                            leksi написа:
                            Днес се реших и отидох при сервиза който пуснах. Тъкмо да видя как са и дали да се връщам там. Мнението ми за тях е по-скоро добро. Сервиза е на малко кофти място. Не е супер лъскав, но работят явно добре. Защото имаше хора при тях. Не ме караха да чакам или да ме върнат. Добре се държаха и са забавни пичаги има хилеш яко. Какво смених за начало.Масло Мобил 2000Х1 10в40 4л-60лвМаслен филтър -9лв (взех най- тънкия.)Въздушен филтър - 15лв пак си взех най- тънкияОбщо ;84лв. Смяната беше безплатна както и проверката на маслото на скорости и цялостна проверка по ходовата част. Дават и гаранция и имат много готини услуги да ти е удобно. С една дума СТАВАТ пак бил се върнал там. Дано сам бил полезен и аз на някой както вие на мен. Звънете на тел ако ходите преди това.
                            Аз си мислех, ч есе интересуваш къде да си смениш предните амортисьори. Маслото може да ти го сменят навсякъде, като смяната му е безплатна ако го закупиш от тях.Кажи каква марка са ти филтрите?И какви са много готините услуги?
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              Не е важна марката, важното е че е било гот!
                              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                              Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                              Коментар

                              Working...
                              X