Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде регулират фарове в ПЛОВДИВ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде регулират фарове в ПЛОВДИВ

    Тъй като фаровете ми светеха слабо дори и след хромирне (въстановяване на покритието) на рефлекторите си сложих ксенон Ефекта е направо поразителен свети много по добре ! Проблема е че при свалянето и качването на рефлекторите явно доста съм ги разместил и сега като сложих ксенона започнаха да ми присветкат ! Затова искам да Ви попитам къде да закарам колата да ми регулират фаровете на стенд Колата е Фиат Браво интересува ме сервиз в Пловдив !Извинявам се ако има подобна тема и не съм я видял Благодаря !
    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

    #2
    Можеш да отидеш в всички центрове на СБА,аз знам един към Изгрев май беше сервиз на Мототехника преди.Ти каде слага ксенон,че и аз се замислям и за калко.Може и на лично да ми кажеш.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      petio4528 написа:
      Можеш да отидеш в всички центрове на СБА,аз знам един към Изгрев май беше сервиз на Мототехника преди.Ти каде слага ксенон,че и аз се замислям и за калко.Може и на лично да ми кажеш.
      Да днес ходих но се оказа че като съм си монтирал ксенона съм забравил да сложа буските за моторчетата за ел.реглажа на фаровете !И като ги сложих и фаровете си застанаха там където трябва !Ксенона си го купих от едно магазинче в кичука за 64лв и си го монтирах сам ! Разликата между крушките и ксенона е направо огромна !
      LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

      Коментар

      Working...
      X