Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Морги София/Варна за части за Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Морги София/Варна за части за Пунто МК2

    Здравейте колеги,Понеже наскоро се сдобих с Пунто МК2 и има някои дребни работи които трябва да оправя ми трябват съответно разни части.Може ли да ме насочите къде мога да намеря морги за части за тази кола в София или Варна понеже другата седмица се прибирам във Варна мога и там да потърся.Благодаря предварително.Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    #2
    Кажи к’во ти трябва, да ти кажа къде да идеш !
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Търся си двигател на ел стъкло;малка пищялка за едната врата;закопчалки за задните колани и маи това е за сега.
      Fiat Punto JTD HLX 1999

      Коментар


        #4
        Провери тук: Автоморга "Италианеца" гр.София, бул. "Овча купел" №87 (Житница), тел.: 02/955 54 76, 02/855 80 38
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Благодаря много за горното мнение за жалост бях 2 седмици плътно на работа и нямах време да отида, но ще се прибирам във варна за 1 седмица. Та ако имате идея там къде има също ще се радвам, че каква по добра почивка от това да се купят някои части за любимия фиат и да го пооправя малко иначе във софия ще прескоча като се върна то този "Италианеца", че ся такова хубаво слънче пекна аз един прозорец не мога да си отворя :P
          Fiat Punto JTD HLX 1999

          Коментар

          Working...
          X