Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАЙ-ДОБРИЯТ СЕРВИЗ В КОЙТО СЪМ ПОПАДАЛ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    zfa159 написа:
    Аз само не разбрах къде точно се намира защото съм малко зле с тази част от столицата.Иначе съм от Младост 1 и ако някой ме упъти как да стигна до сервиза ще имам да черпя Мисля че го знам къде е ама не съм съвсем сигурен (ако пред него има колело на рейсове го знам).Интересувам се могати ли да диарностицират проблема в предницата ми и да го отстранят т.е. трябва да имат стенд за амортисьори.Благодаря!
    Щом си от младост е лесно Значи тръгваш по булеварда по, който се движи 88, този срещу Била, по посока студентски град. Като втигнеш краят на булеварда, 88 завива надясно, ти завиваш на ляво. Минаваш отбивката за НСА(ще я познаеш лесно-то е едно широкичко като площадче, само че е леко кално и има май сервиз за гуми и еднин фолсваген костенурка, качен в/у покрива на сервиза ) и там някъде се пада сервиза, самоче от лявата страна За самият сервиз - какво има, какво няма, немога да ти кажа, защото все още не съм ходил до там
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #17
      krum_ktk написа:
      вас вал авто е сервиза.най добрия сервиз в софия - проверено. там ми оправеха хгт - то, като си мислех, чее труп вече.сега и аз имам разни малки забележки към тях, но просто на фона на всичко останало са ПЕРФЕКТНИ.искам да кажа, че си карам колата там за всичко вече повече от година - за щяло и нещяло, мнага съм доволен.ако има да се прави нещо по - сериозно я оставяш и си я взимаш готова, със сменени частите на читави цени сичко е ок :D
      вас вал е на адрес: 1756 София, бул. Климент Охридски No.59 , тел./факс: +359 2 9620221този телефон който е даден по горе е на друг сервиз..

      Коментар


        #18
        Слав написа:
        ...А това, че в изречението ти няма пунктоация ...Попадам, а не попадъм...помисли малко преди да пишеш!
        пунктУация :D Съжалявам, но просто не се сдържах!

        Коментар


          #19
          Привет на всички фиатаджии, доживях и аз да попадна в свестен сервиз.Става дума за сервиза в Горни Лозен, механиците са Ники и Галин.При тях съм ходил за проверка на окачване, двигател и увиснала предна врата. Първо сменях носачи, накладки и биалетки (и от двете страни). Ако искаш можеш да останеш при колата си и да гледаш какво правят и как го правят. Като пари ми излезе толково колкото на друго място би ми струвало само смяната на едно от тези неща.Второто ми влизане в бокса беше заради скъсана шпилка (мъжкото на пантата) на горна панта на дясна врата. След неколкомесечно чакане за доставка от прехвалени лъскави сервизи, се сдобих със панта. В последствие се оказа че тази панта изобщо не ми върши работа (2 месеца чакане за нищо !!) Отидох в горни лозен и за 1 дни ми напариха 2 щифта на струг. Така укрепих и 2-те предни врати с нови щифтове на горните панти (изглежда това е слабо място на бравите). Вярно е че са ръчна изработка на струг, но факта е че не са мръднали, вратите се затварят много леко. За тово удоволстви плати малко повече от цената на пантата която бях купил пантата преди това (за 2 щифта).Друго което ме изненада бе разбраноста и откритоста на хората, бензиновия ми филтър бе ужасно задръстен, с него се наложи да се смени и част от бензинопровода. За нещастие часто от буклуците бяха стигнали до двигатела след смяната. Хората направиха промивка на двигателя без да се оскъпява смяната на филтъра.Това са мойте впечатления, ако някой иска да ги провери може да се обади на 0898503838 Николай или 089767806 Галин да отиде и да види.
          Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

          Коментар


            #20
            Понеже съм непосветен, къде се намира Горни Лозен?
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #21
              горни е след долни лозен май на високото беше долни,а горни е в ниското след долниниколай да не е никси от vw форума

              Коментар


                #22
                Караш по околовръстното, посока от софия към разклона за панчарево. След разклона продължаваш по околовръстното, пътя прави лека извивка наляво и след това има кръстопът. Надясно е към горни лозен, добър ориентир е голямата дървена къща отдясно на пътя , вижда се от околовръстното. Това е груба карта от bgmaps :http://www.bgmaps.com/routing/map.as...&Map11_16.y=43
                Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

                Коментар


                  #23
                  Аз пък все пак не разбрах!? В крайна сметка този сервиз Вас Вал ли е или някой друг!?!?!Аз доколкото съм минавал от там освен Вас Вал и ауто италия, на друг не съм попадал!?!?!А и вас вал мисля, че е специализиран в ремонт на азиатски автомобили
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #24
                    Nikcho написа:
                    Аз пък все пак не разбрах!? В крайна сметка този сервиз Вас Вал ли е или някой друг!?!?!Аз доколкото съм минавал от там освен Вас Вал и ауто италия, на друг не съм попадал!?!?!А и вас вал мисля, че е специализиран в ремонт на азиатски автомобили
                    Не, колега не е Вал вас нито ауто италия. Става дума за излизане от софия, посоката е от софия към караулката на горубляне (Вантотрейд се намира срещу караулката). Продължаваш по околовръсното .... (по горе е описано)
                    Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

                    Коментар


                      #25
                      Нееее, аз не говоря за сервиза в Горни Лозен Говоря за сервиза, заради, който е създадена темата-този, който се намира някъде на бул.Климент Охридски
                      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                      Коментар

                      Working...
                      X