Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт на автоклиматици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонт на автоклиматици

    Ремонт на автоклиматици-радиатори,компресори,маркучи и тръби.При извършване на ремонт,безплатна диагностика.

    #2
    Re: Ремонт на автоклиматици

    victtorbg написа:
    Ремонт на автоклиматици-радиатори,компресори,маркучи и тръби.При извършване на ремонт,безплатна диагностика.
    Колега, извинявай, обаче не се разбира - търсиш или предлагаш?
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    Коментар


      #3
      Re: Ремонт на автоклиматици

      EasternAlien написа:
      victtorbg написа:
      Ремонт на автоклиматици-радиатори,компресори,маркучи и тръби.При извършване на ремонт,безплатна диагностика.
      Колега, извинявай, обаче не се разбира - търсиш или предлагаш?
      Колега какво не се разбира?Раздела е за сервизи и магазини-аз съм написал ремонт на автоклиматици,а не-търся сервиз за автоклиматици.Да беше прочел внимателно.Телефона ми е 0885740832-Виктор(влизам рядко във форума,ако някой има въпроси е по-добре да звънне)

      Коментар


        #4
        Ето малко цени:зареждане с фреон и проверка с йонизиращ търсач(оцветителите са скъпи боклуци) 60лв.Цена за форума-50лв.Ремонт на компресори до 180лв.Ремонтите на маркучи,тръби и радиатори зависи от дължината на маркучите и степента на повреда на радиаторите.Всички ремонти са с 10% отстъпка за форума.Сервиза се намира в София,кв.Обеля,работя и в събота и неделя при предварителна уговорка.Тел 0885740832-Виктор.

        Коментар

        Working...
        X