Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рециклиране на маслен амортисьор в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рециклиране на маслен амортисьор в Бургас

    Въпросите ми са следните:-Къде в Бургас могат да ми рециклират задния амортисьор-Колко струва ако им го закарам свален-Колко струва монтаж/демонтаж-За колко време става
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    В Бургас не знам къде има.Преди имаше един в Поморие дето много го хвалеха,цената беше около 25 лв. и една година гаранция.Нямам му точните координати за съжеление.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      В Бургас не знам къде има.Преди имаше един в Поморие дето много го хвалеха,цената беше около 25 лв. и една година гаранция.Нямам му точните координати за съжеление.
      Еми и в Поморие да е, не е проблем. Това цена с монтаж/демонтаж ли е?Някой друг ако има информация, да подава
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        А защо не вземеш един втора употреба?
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          Re: Рециклиране на маслен амортисьор в Бургас

          reter написа:
          Въпросите ми са следните:-Къде в Бургас могат да ми рециклират задния амортисьор-Колко струва ако им го закарам свален-Колко струва монтаж/демонтаж-За колко време става
          0899308951 (Митко Поморие).Цената е около 35лв с монтаж.Дано съм помогнал.

          Коментар


            #6
            MartoModev написа:
            А защо не вземеш един втора употреба?
            Защото незнам колко пъти си изпатих, после ма излъгаха(продадоха ми боклуци) и не рискувам повече
            pavel1828 написа:
            reter написа:
            Въпросите ми са следните:-Къде в Бургас могат да ми рециклират задния амортисьор-Колко струва ако им го закарам свален-Колко струва монтаж/демонтаж-За колко време става
            0899308951 (Митко Поморие).Цената е около 35лв с монтаж.Дано съм помогнал.
            Благодаря много колега
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар

            Working...
            X