Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся отзиви за DKV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако blondidriver имаш в предвид астрата която си си взела тези дни от Димитров ми е интересно какво е направил човека по нея и дали имаш документация с цифри за частите вложени в ремонта? Друго относно твойто браво е, дали като сте ходили с димитров до бусманци колата е вървала?

    Коментар


      #17
      mladost написа:
      Ако blondidriver имаш в предвид астрата която си си взела тези дни от Димитров ми е интересно какво е направил чавека по нея и дали имаш документация с цифри за частите вложени в ремонта? Друго относно твойто браво е, дали като сте ходили с димитров до бусманци колата е вървала?
      Хехе гледай сега незнам кой от служителите на Димитров си, нямам нищо против пак ти казвам,но нищо не направиха точно с моето Браво И аз мога да си разръчкам колата и да нагъна тоя дето се вози до мен,но с това не се решава абсолютно нищо.

      Коментар


        #18
        такааа,един отзив за ДКВ.Ами смениха ми анг. ремък +ролките,за труд=70лв(частите от Христо).Оставих си сутринта колата в 8.30,в 13 часа ми се обадиха ,че колата е готова....работата ми е на 2км. от сервиза.Взех си колата в 17 часа,лично г-х Димитров ми даде ключовете,обясни ми всичко,така и така......даде съвети.....всичко хубаво и пали колата.Колата работи префектно.Дадоха ми старите черкуляци(междудругото имаха още живот)....та няма от какво да съм недоволен,пак там ще отида следващ път.....дано не се налага де

        Коментар


          #19
          blondy_driver написа:
          mladost написа:
          Ако blondidriver имаш в предвид астрата която си си взела тези дни от Димитров ми е интересно какво е направил чавека по нея и дали имаш документация с цифри за частите вложени в ремонта? Друго относно твойто браво е, дали като сте ходили с димитров до бусманци колата е вървала?
          Хехе гледай сега незнам кой от служителите на Димитров си, нямам нищо против пак ти казвам,но нищо не направиха точно с моето Браво И аз мога да си разръчкам колата и да нагъна тоядето се вози до мен,но с това не се решава абсолютно нищо.
          Eх,ех. Първо не съм служител при Димитров защото си имам фирма,като в същото време работя и в банка. Защо се опитвам да защитавам Димитров ще попиташ? Ами защото ми писна от хора в тази държава които си нямат никаква представа или в добрия случай поне да знаят колко е трудно да се работи в България. Трудностите идват от невежество и неуважение към човека, на съгражданина! Казвам всичко това, защото от позицията коята заемам в банката имам възможността да давам възможност на хора които имат желание да работят и създават национално богатство.Няма да изпадам в подробности за работата си. Все пак се надявам, че хората от форума не са "байганьовци", но може и да не съм прав.Това зависи от всеки един от нас на този форум и по-точно чрез нашите действия спрямо единдруг.Така,че да се върна на Димитров отново.Доколкото имам информация, Димитров ти е казал точно и ясно защо ти е взел 70 лева и ако мислиш, че е много можеш да провериш навсякъде колко ще ти струва почистване на инжекционите, а те са 4 на брой.Оставям с най-добри чувства към blondidriver, както и всички колеги от форума.

          Коментар


            #20
            Mitko написа:
            И как почисти инжекцион за 30-40 минути? Ако е свалял дюзите за да ги сложи на ултразвукова вана 30 минути няма да му стигнат. Виж варианта с добавка за чистене може да стане за това време, но тази добавка струва 12лв.
            Първо ми е интересно да науча къде си ходил в околността да хапнеш и засичал ли си точно времето в което колата, фиата беше там? Нищо не споменаваш за Астрата, която също беше на ремонт там?!

            Коментар


              #21
              mladost написа:
              blondy_driver написа:
              mladost написа:
              Ако blondidriver имаш в предвид астрата която си си взела тези дни от Димитров ми е интересно какво е направил чавека по нея и дали имаш документация с цифри за частите вложени в ремонта? Друго относно твойто браво е, дали като сте ходили с димитров до бусманци колата е вървала?
              Хехе гледай сега незнам кой от служителите на Димитров си, нямам нищо против пак ти казвам,но нищо не направиха точно с моето Браво И аз мога да си разръчкам колата и да нагъна тоядето се вози до мен,но с това не се решава абсолютно нищо.
              Eх,ех. Първо не съм служител при Димитров защото си имам фирма,като в същото време работя и в банка. Защо се опитвам да защитавам Димитров ще попиташ? Ами защото ми писна от хора в тази държава които си нямат никаква представа или в добрия случай поне да знаят колко е трудно да се работи в България. Трудностите идват от невежество и неуважение към човека, на съгражданина! Казвам всичко това, защото от позицията коята заемам в банката имам възможността да давам възможност на хора които имат желание да работят и създават национално богатство.Няма да изпадам в подробности за работата си. Все пак се надявам, че хората от форума не са "байганьовци", но може и да не съм прав.Това зависи от всеки един от нас на този форум и по-точно чрез нашите действия спрямо единдруг.Така,че да се върна на Димитров отново.Доколкото имам информация, Димитров ти е казал точно и ясно защо ти е взел 70 лева и ако мислиш, че е много можеш да провериш навсякъде колко ще ти струва почистване на инжекционите, а те са 4 на брой.Оставям с най-добри чувства към blondidriver, както и всички колеги от форума.
              Казах го и пак ще го кажа, бях невероятно доволна от сервиза, там ми сменяха гарнитура на двигателя,стъпково моторче ми почистиха и за тези неща си свършиха работата перфектно, наистина.и тъй като винаги има едно НО, е и сега го има, но последния път ме излъгаха, мразя да ме лъжат. Докато са коректни с мен и аз съм с тях,не са ли......

              Коментар


                #22
                Здравейте! Ето как мина моето посещение в ДКВ... Отивам аз с едно Пунто, което щях да купувам, имам час за 16:00...аз за съжаление закъснях и отивам 16:30...Извиних се на г-н Димитров, той казва "няма проблем,момчетата сега ще приемат колата"...та тръгваме за халето с криковете и аз казвам "ама аз съм за компютърна диагностика" при което ми беше измрънкано нещо от приемчика...Тук е момента да уточня,че при обаждането ми за запазването на час, изрично казах, че отивам единствено и само за комп. диагностика...Та почват да вдигат колата и тук ми светна първата лампичка , че нещо не е баш това сервиза дето си представях...С една дума се приложи доста груба сила за да се качи пунтото на крика...но както и да е, приех че понеже колата е с ниски прагове това е нормално и няма проблем...Гледаха,каквото гледаха отдолу и го свалят...аз пак казвам да го закачат за диагностика и тук се почва онова така приятно философстване че така нямало нищо да се види,то ако имало нещо лампите по таблото щели да светят...Аз пак се примирявам и викам, ми ок,айде да запаля и да чуете как работи...те с видима неухота се съгласяват...Аз си имам едно наум че съм закъснял,разбирам че те искат да си ходят и съм им благодарен че се занимават с мен,но все пак като ще го правят да е както трябва...Та паля аз колата,слушат те чудят се...викат че добре звучи...и нищо, почвам да им вадя едва ли не думите с ченгел от устата,питам това онова и се оказва че има неща които не са забелязали и колата наистина има нужда от диагностика, при което аз казвам,добре да си запиша час за утре и да направим диагностика,колата ще постои ще изтине и т.н. Те ми отговарят че момчето е в казармата и няма да стане сега,а след 2 седмици...При което аз пощраклявам и отивам директно при шефа...По принцип не съм конфликтна личност и мразя като се карам с някого, но нямаше начин...Питам го:"аз сутринта с вас ли говорих" той отговаря-да,а продължавам да питам: "а добре,защо като казах че искам диагностика на двигателя,защо не ми казахте, че човека ви го няма,че не можете да я направите и да отида на друго място" При което г-н Димитров започва да ми развива теории как не можело така,аз д аму казвам как да си върши работата, че той бил осигурил човек,ама аз съм закъснял(по мое мнение, това не беше иснина) и т.н.Аз пак му се извинявам за закъснението и му казвам че ако е така като казва, няма проблем,проблема е в мен и моето закъснение,ще си запиша час за утре и всичко е ок...Да,ама той продължава да ми развива теории,как нямало смисъл от тая диагностика, как нищо нямало д ас еразбере, как съм щял да се изръса 65 лв, че трябвало да се доверя на "слуха" на майсторите,те били хора с опит и трябва да уважавам мнението им...Добре,аджаба,като няма смисъл,защо се прави тая диагностика и защо като проблема е в моето закъснение, просто не ми казаха,съжаляваме, ти закъсня ела утре...а трябваше уж да си вършат работата???Отговор не смятам да получа от сервиза, защото не мисля да го посещавам повече и то по две причини: 1.Аз съм нов клиент, като нямат добро отношение към мен, и към други като мен,така ли се привличат клиенти...2.Щом не си вършат работата при посещението на непознат, как ли ще си я свършат,когато отида пак и евентулно са ме запомнили, че съм вдигнал скандал...Накратко, впечатлението ми е че г-н Димитров е изключително симпатичен човек, сигурно си разбира от работата, но поне спрямо мен не си я свърши добре...

                Коментар


                  #23
                  аз си сменях там преди около 1 год. ангренажния ремък оставих сутринта колата и до обяд беше готова никакви проблеми с ремъка дадаха ми и старите части цената беше също добра 100 лв дотук всичко е добре след няколко дена чувам шум в двигателя от мястото на ремъка но не мога да определя точно откъде може да е от ангренажа може и от пистовия ремък на който не бях сменил ролките отивам там и ми казват най вероятно някоя от ролките които не си сменил и казват колко струват и т.н продължих да скарам така и след време шума се усили отидох при един познат да провери точно от какво е почна той да свала пистовия ремък и ми казва че имам голам късмет че едната ролка не ми е хвръкнала едва се държала не била изобщо затегната изглежда като са сменяли ангренажа после не са затегнали тази ролка която трява да се свали за да се отвори капака на ангренажа.

                  Коментар


                    #24
                    Относно ДКВ,ползвах услугите им само веднъж и повече няма да повторя.Може би има и свестни работници там,но аз поне не попаднах на такива.Сменяха ми водната помпа (закупена от тях), която протече на втория месец (естествено гаранция-Франция) и резистор на парното (не бяха завили всички винтове на похлупващия капак), а за десерт си бяха позволили да ми преровят жабката и да задигнат парфюма, който държех там (да грешката си е моя, но все пак съм отишъл в сервиз, а не в час по трудово обучение, където да се учат на моя автомобил)
                    Punto 1,1
                    PA 2699 AM

                    Коментар


                      #25
                      В тези сервизи става страшно....
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #26
                        въпрос

                        Моля кажете нещо повече за Фиат Крома 95г.

                        Коментар


                          #27
                          DKV- НЕ !

                          DKV- НЕ ! Ако можете не го посещавайте този сервиз!

                          Коментар

                          Working...
                          X