Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз БОШ във Варна...смях за моя сметка!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз БОШ във Варна...смях за моя сметка!!!

    Преди по-малко от месец, ходих да оправям алармата че беше дала фира. Нам кви компоненти изгорели, ала-бала...не разбирам. Сложиха нова. Първо неприятно впечатление - казаха един час, аз висях цели три. Хвана ме саклета. Как да е. Хвърлих се на колата и хукнах, че и без това ми се бяха объркали плановете.Днес отварям капака да погледна каква е ситуацията под кората...ей тъй, от нямане какво да правя и какво виждам.... Имам задачка-закачка към вас. Позналия отговора, получава литър бира по свой избор. Въпроса е:- как по дяволите да сменя крушката на фара, ако евентуално изгори. / подсказка - пищялката не мърда повече от милиметър във всички страни. т.е. - закрепена е здраво. / Ето и материалите по задачката:
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Сервиз БОШ във Варна...смях за моя сметка!!!

    Явор Митев написа:
    Преди по-малко от месец, ходих да оправям алармата че беше дала фира. Нам кви компоненти изгорели, ала-бала...не разбирам. Сложиха нова. Първо неприятно впечатление - казаха един час, аз висях цели три. Хвана ме саклета. Как да е. Хвърлих се на колата и хукнах, че и без това ми се бяха объркали плановете.Днес отварям капака да погледна каква е ситуацията под кората...ей тъй, от нямане какво да правя и какво виждам.... Имам задачка-закачка към вас. Позналия отговора, получава литър бира по свой избор. Въпроса е:- как по дяволите да сменя крушката на фара, ако евентуално изгори. / подсказка - пищялката не мърда повече от милиметър във всички страни. т.е. - закрепена е здраво. / Ето и материалите по задачката:
    Ами тва са майстори им викат.Монтират нещо и изобщо не се съобразяват,че ще пречи на друго нещо.Освен да намериш място и да прихванеш пищялката на друго място.Дано да са оставили поне кабели в аванс,че ако трябва да ги удължаваш баси случката.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      1.сваляш пискалото ....2.сменяваш крушката ...3.относо монтираш пискалото обратно
      AUDI 1.8 20V TURBO
      ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        ivan_dice написа:
        1.сваляш пискалото ....2.сменяваш крушката ...3.относо монтираш пискалото обратно
        :D ааа нее първо калайдисваш *майсторо*... и после по този ред...
        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

        Коментар

        Working...
        X