Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Удариха ми колата, помагайте за майстор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Удариха ми колата, помагайте за майстор?

    Колеги направих ми колата на сол. Отвсякъде е нагъната, кажете някои майстор които работи добре и разбира се взима рзумни цени, не като отида да ми се завие свят... 10х Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Удариха ми колата, помагайте за майстор?

    dolarcho написа:
    Колеги направих ми колата на сол. Отвсякъде е нагъната, кажете някои майстор които работи добре и разбира се взима рзумни цени, не като отида да ми се завие свят... 10х
    Ко да ти кажа незнам колко ти е пострадало купето и двигателя ... моита не пострада много , но ме оскубаха 1550 лева , за преден капак , десен калник, предна ,броня , гредата дето даржи бронята , фарове + мигачи , Нов Спуакан радиоатор (после си го сменях) . Ако е много пострадала ако имаш гараж ходи по моргите и копуваи части и си работи сам , ако някои ще ти я прави ще те одере жив :S по добре я продай на части и си купи друга.Иначе си е ходене по мъките.И ще ти излезе колкото да си купиш нова кола. :S Наистина съжалявам , аз минах по този път, пунтото го взех 2500 стигна цена до 6000 лева ...и пак не е оправено плаче за нов двигател, въпреки ,че двигателя не пострада при удара ... Успех ... (Въпросните тенекижии ми бяха тея от Равда (китаиците) ли как им викат ) ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: Удариха ми колата, помагайте за майстор?

      dolarcho написа:
      Колеги направих ми колата на сол. Отвсякъде е нагъната, кажете някои майстор които работи добре и разбира се взима рзумни цени, не като отида да ми се завие свят... 10х
      Я дай някви снимки да видим де,така както си го написъл май няма смисъл да я почваш,ами на части братле.Ти ли си виновен ,имаш ли каско?
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Споделям моя собствен опит.Може и да звучи лошо, но по добре на части.Преди няколко години, hit-ko знае, в 4.00 сутринта един кон намери смъртта си в Котленския проход след среща с моето Tipo.И понеже се грижех за колата си, винаги е била в перфектно техническо състояние, реших да я оправя.Струваше ми 1200 лева всичко.След ремонта колата не беше същата, нямаше как да бъде.Покарах я още две години, без никакво удоволствие, както беше преди и я продадох за 1000 лева.Толкова пари щях да взема и тогава, ако я бях дал за части в някоя морга.Но нямаше да съм 1200 назад за ремонта.Това е, сметката е проста.След сериозен удар, по добре за части, отколкото излишни пари за ремонт и мъката да караш любимия си автомобил с "белези" от катастрофата.
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          Колеги, щетите са следните: багажник, задна броня, предна броня, предна дясна врата + заден десен калник, преден десен калник, предна броня и съвсем леко капака. По ходова част и двигател няма абсолютно нищо за мое огромно очудване. Всичко е по визуалната част. Не мога да кача снимки защото тия дни ходих по застрахователи насам натам и нямах никво време. Утре други ден ще кача да се види ;( направо ми се реве, навън е пълно с негодни пумяри и изроди копуващи си книжките и най-тъпото е че това никога няма да престане и ние ще патим заради такива... аа и Честита Коледа на всички

          Коментар


            #6
            За колегата kantarev не не съм виновен 2ма други бяха и им съдрага г..а от актове, а за каско да имам и слава богу иначе както казвате по добре на части друга иначе...

            Коментар


              #7
              Ти пък с тва ли се успокояваш ? Акта е някви мизерни 100 лева и 3 точки само ... а щетите са ... за много повече...
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                dolarcho написа:
                За колегата kantarev не не съм виновен 2ма други бяха и им съдрага г..а от актове, а за каско да имам и слава богу иначе както казвате по добре на части друга иначе...
                колега,радвай се ,че имаш каско и виж какво ще ти дадат от него и как ще ти пишат щетите...ако я обявят тоталка и ти изплатят квото трябва,почвай я на части...смисъл няма от правене. С парите от каското и двигателя като продадеш ще си вземеш нова-останалия чаркалак ще ти е бонус Ако ти предложат доверен сервиз да я правиш,давай им я.. Първо виж какво ще каже застрахователя,после всичко останало
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  Колега, аз чувам за нещо от сорта на 250 лв за елемент. Преброй си повредените елементи умножи по...айде по 200 умножи и ще сметнеш колко излиза ремонта. Сметни и това, че добрите тенекеджии, дето ще ти направят ламарините лъскави като огледало наистина са кът... май колегата Malone е прав. Разбира се, ако се брутални щетите.
                  Стояха зверчета
                  Около плета
                  В тях стреляха
                  И те умираха

                  Коментар


                    #10
                    Какво се случи при мен, въпреки че не бяха толкова брутални щетите, поне на външен вид.Присадиха ми нова дясна предна колонка - резултата е, че при скорост над 60 километра духаше в колата от там.Тавана беше поддал, изправиха го - като вали дъжд, "вали" и в колата, влизаше вода от някъде, лошо поставено стъкло или недобре направен таванЦялото ми табло беше надрано от счупеното стъкло при катастрофата - грозно, все пак карах около 50 километра със стъкло наполовина висящо при мен, в купетоЧастта от колата, която беше боядисана - капак, броня, преден десен калник, дясна врата и тавана бяха такаъв цвят, че и слепец можеше да открие разликата. А боята не беше нищо особено, тъмно син НЕметалик. А на задния капак имах лепенка с точния код на боята.Тапицерията беше изгорена на няколко места от заваряването на колонката при тенекеджията.Всички мокети по земята бяха невъзвратимо набити с кит, прах от шкуренето, после намокрен, няма изчистване.
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      аз няма да се впускам в дискусията:дали да я правиш или "на части".ако все пак решиш да я правиш се обади.няма никакви 200-250 на детайл при мен.90-100 лв на детайл след оглед и я правя като все едно нищо не и се е случило.Честита нова!!!Колега, рекламата е забранена, контакти само на лични!Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        Виж в раздела за Сервизи и Магазини, имаме си хвален майстор.Обаче не взима евтино. Прецени дали колата не е за разпродаване и скрап...Затова говорим за снимки.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар

                        Working...
                        X