Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз работещ в събота (покрай Обеля 2)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз работещ в събота (покрай Обеля 2)

    Здравейте отново Някой може ли да ми каже сервиз работещ в събота ? Този път съм харесал една мареа 2.4ЖТД и искам да погледнат окачване и ходова част. Понеже автокъщата се намира в обеля 2, ще е добре да е някъде в близките квартали да не се мотая много.Благодаря.

    #2
    а те дали ще ти дадат колата д аобикаляш с нея? нямам чуството, че автокъщите дават колите да излизат от нея
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Ами аз до сега не съм купувал кола да ти кажа не съм наясно ще се обадя сега да говоря. По принцип колата е без номера (няма и временни) и идеята ми беше с пътна помощ или ако имат автовоз те да ми я закарат (не съм сигурен с автовоз от автокъщата дали става врътката)

      Коментар


        #4
        пич не се обиждай, ама тва са пълни простотии... какъв автовоз, мислиш, че някой ще си изкара камиона да ти я закара? ами че то всеки като поиска така, те д ане са транспортна фирма? ти да си платиш на пътна помощ? пътна помощ в рамките на града започва от 60 лв, в двете посоки ще са ти 2 викания вероятно... абе забрави ти тази работа... всичко е на място, ако искаш да караш- вземаш от частно лице и преди това караш
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Е чакай бе ти искаш да ми кажеш, че хората като си купуват кола не се преглежда ми се взима на око така ли ? Плюс това много ясно, че ще си платя нема да ми я разнасят нагоре надолу за тоя дето клати гората.

          Коментар


            #6
            zumitaka написа:
            Е чакай бе ти искаш да ми кажеш, че хората като си купуват кола не се преглежда ми се взима на око така ли ? Плюс това много ясно, че ще си платя нема да ми я разнасят нагоре надолу за тоя дето клати гората.
            айде да не си губим времето в предположения, удари им един тел и ги питай мога ли да дойда с камионче да я натоваря и да я закарам на преглед в един мой сервиз- после пиши резултата. в повечето случай така се взема от автокъща, освен ако няма транзитни номера. има и изключения разбира се, но са рядко. айде бий им една шайба
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X