Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазин Авточасти в гр.Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магазин Авточасти в гр.Варна

    На околовръстният път , след ГУМИ-ЦЕНТЪР в посока Виница има магазин вляво. Мнгоо са им добри цените, и могат да ви доставят всичко което ви трябва. Аз лично, оттам си пазаря за моята PUNDA (разбирай - PUNTO).
    FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

    #2
    А къде си водиш Пунтото на сервиз???

    Коментар


      #3
      vdwind написа:
      А къде си водиш Пунтото на сервиз???
      Работя в сервиз АУДИ, и сам си го поддържам ...
      FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

      Коментар


        #4
        еее браво, обаче питам защото ще купувам пунто тия дни и искам да сменя маслото и филтрите, а също и да прочетат борд компютъра преди да я платя колата, затова ако може да ме насочиш някъде (само за град Варна става въпрос)

        Коментар


          #5
          Ами, колега , мога да ти рпепоръчам автосервиз ЕДУАРДО. Отдавна работят с италиански автомобили. Позанват ги добре, имат и добро оборудване.Намира се над квартал ВЪЗРАЖДАНЕ. На главният път на бул. Трети Март е, след кръстовището над КАУФЛАНД, в посока Владиславово. Една сина сграда е , вдясно . Можеш да им кажеш , че Ярош те е препоръчал, от серивз АУДИ ...
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            Благодаря ти много!!!Ще ги потърся, просто искам да знам какво купувам, че да ми направят една диагностика, искам Пунто JTD, там да му замерят компресия и да огледат отдолу за удари по блока, такива работи. Предполагам ще се оправят, някой лично познаваш ли да търся него , ако искаш лично съобщение ми напиши.

            Коментар

            Working...
            X