Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зареждане и ремонт на авто-климатици. СПЕЦИАЛНИ ЦЕНИ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зареждане и ремонт на авто-климатици. СПЕЦИАЛНИ ЦЕНИ!!!

    Мод.: Информацията във водещия пост е актуализирана по молба на автора, на 17.05.12 г.Колеги, благодарение на дългогодишния си опит в работата с климатична техника за дома и автоклиматици, желая да Ви предложа своите услуги, които са следните:За Автоклиматици1. Диагностика и профилактика - 15 лв.-Проверка на цялостното състояние на работа, параметри, износвания, пропуски... 2.Дозареждане - 39 лв. / Пълно зареждане 65 лв.-Цените са с включена предварителна Диагностика и профилактика и зареждане на масло и УВ реагиращ оцветител.-!!!ВАЖНО!!!- Ако поради недоглеждане от моя страна за пропуск в радиаторите, маркучите и уплътненията климатикът ви изпусне в рамките на няколко дена, повторната диагностика и зареждане са БЕЗПЛАТНИ след отстраняването на проблема.3. Ремонти и отстраняване на проблеми-Ремонтите и повредите и техните цени се обсъждат само на място след направена диагностика, като откриването им е гарантирано както и вашата осведоменост по всички въпроси.4. Посещение на адрес на клиента - 15 лв.-Посещенията се правят само след предварителна уговорка по телефона.-!!!ВАЖНО!!!- Цената от 15 лв. важи за София-град; за София-окръг цената е по договаряне.От 20.03.2012г. всички членове на "Фиат форум България" ползват 15% отстъпка от крайната цена с/у представяне на валидна членска карта! Текущата отстъпка важи за услуга "автоклиматик" до края на сезон 2012, който свършва на 30.09.2012г.!Посещението на адрес по желание на клиента е безплатно за 2 (две) и повече коли!! Изберете сами климата във вашия автомобил и пътувайте на прохладно :surf: !!!НОВО!!! Предлагаме нов, уникален и евтин начин за спояване на алуминиеви и медни тръби ( протрити, изгнили и т.н. ) БЕЗ да се налага тяхното демонтиране от автомобила! Спецификата на ремонта се определя на място след направена диагностика.Ако искате да научите как работи автомобилната климатична система, какви са нейните компоненти и как да се грижите за нея, така че да Ви служи дълго и безпроблемно, посетете нашия интернет портал за автоклиматици на адрес www.AutomotiveAC.net. Там ще намерите полезна и актуална информация, свързана с всички ваши въпроси. За климатици за дома и офиса1. Гаранционни климатици-Предлагаме продажба, монтаж, гаранционно обслужване на нови климатици на всички известни марки в България ( пример: Фуджитсу, Мидеа, Дайкин, Панасоник и др. ). Пълен набор от документи, г. карта и издаване на фактури. -Консултации и отговори на всякакви интересни за вас въпроси може да получите по телефона напълно безплатно-Тел. за контакти:!!!ВНИМАНИЕ!!! Телефон !0878479964! беше присвоен чрез телефонна измама! НЕ използвайте телефон 0878479964!!!Новият телефон за връзка е 098883-2468!!!Велизар НеновЛичен адрес-Можете да ме посетите в сервиза на адрес София, ул. Каменоделска N6, както и на адрес ж.к. "Разсадника", бл. 23.-!!!ВАЖНО!!!- Препоръчително е да ми се обадите по телефона предварително за уговорка на час, иначе рискувате да не ме намерите ако съм някъде по адрес. Моля, следете последните коментари в темата за актуализации или на адрес www.AutomotiveAC.net!!!-Партньор на "Ситроен Клуб България"-
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    #2
    За климатика

    Здрасти. Би ли ми казал колко ще ми струва смяна на уплътнения + осево уплътнение на компресор. Ако има значение компресора е Denso tv12sc.

    Коментар


      #3
      Смяна на всички уплътнения? За цена не мога да ти кажа така, зависи какво и колко е като работа. Самите уплътнения не струват никак скъпо...
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        Мислех че на лично съм ти писал, както и да е . Та трябва ми ето това :
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          За този ремонт ще трябва да те прехвърля на мой колега, който има крик и може да свърши всички тези интервенции. Но мойто лично мнение е, че едва ли има нужда да се сменя всичко това и да се набиваш с излишно пари. Какво те накара да искаш да ги сменяш всичките? Някой ти го каза това ли, или какво?
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #6
            Ами имам си причини . Та каква е цената само на уплътненията, може и на ЛС .

            Коментар


              #7
              Mupo написа:
              Мислех че на лично съм ти писал, както и да е . Та трябва ми ето това :
              Това е осевото уплътнение отпред до шайбата нали?Извинявам се после ще трия.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Така мисля и аз. Води се shaft seal kit. Май е най-добре dа ти пратя pdf... Само 400кб за файл и не се вмества

                Коментар


                  #9
                  Ще звънна утре в магазина да попитам за цена, на това което искаш и ще ти пиша.
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    Е3 грешка на климатроник

                    Изписва ми грешка Е3 на Климатроника и не работи изобщо с Фиат Темпра 1992 сам , някои ако може да каже какво значи много ще сам му благодарен Благодаря предварително .

                    Коментар


                      #11
                      Миро, комплектът уплътнения с осевото струва м/у 80 и 120 лв. В магазина ми искат обаче свален компресора да го видят.Грешката Е3 при темпра означава faulty internal temperature sensor, или иначе казано термосондата в купето.
                      www.CarProfi-BG.com
                      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                      Най-атрактивните цени в София!

                      Коментар


                        #12
                        Супер ... тъкмо мислех да се пробвам на един компресор ама явно ще пропусна

                        Коментар


                          #13
                          Не разбрах какво искаше да кажеш...
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            #14
                            Донесоха ми един такъв компресор, който тече като лейка и бях решил да го "поправя". Но в момента цената на ремонтния комплект "не ми изнася" . Иначе както не веднъж съм го пускал това http://mbw126.com/compressor.aspx на всеки който реши да се пробва. Май е време да се поразчисти темата ти, че я омацах цялата .

                            Коментар


                              #15
                              Ами такива цени ми обявиха в двата магазина, с които работим. Може и някъде да има по-евтино, но за момента не знам ако разбера обещавам да ти пиша при първа възможност.
                              www.CarProfi-BG.com
                              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                              Най-атрактивните цени в София!

                              Коментар

                              Working...
                              X