Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Налга ми се пак да отида в Динекспрес

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Налга ми се пак да отида в Динекспрес

    Здравейте! Вчера усетих че тъпата ролка на ангренажа вие! Сменяна е в динекспрес и има гаранция 50000 километра! Сега е на 28 и пак вие мамицата и! Днес ще отида до там за рекламация!Как мислите, ще ми оправят ли проблема за тяхна сметка както би трябвало? Някой ходил ли е там ?
    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
    тел. 0883437022

    #2
    Каква марка е ролката? Ако си взел Бреда нормално. Моята на пистовия ремък за една година пак е за смяна.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Щом е в гаранция пробвай там. Ако минеш без пари добре!

      Коментар


        #4
        Колко плаща за смяна ангренаж и ролки в Динекспрес?

        Коментар


          #5
          Ако отида там още веднъж, то ще е за да изтрепя всиюки мухльовци които работят там! Проблема идваше от това че капака на ангренажа беше натиснат от малка клечка, която беше на толкова гадно место, че едва я забелязах за разлика от тях които я видяха потриха доволно ръце и казаха че шума идва от ролките на пистовия ремък и трябва да се сменят (200 лева с работа)Катп гп чух това запалих и дим да ме няма! Отидох в Auto 1 - по пещерско шосе по посока извън града където имам един приятел който работи там, вдигна я извади клончето ( е няма такова заклещване и отгоре изобщо не прави впечатление) и всичко утихна!Разбрах тоя смотаняк майстора в донекспрес че иска да ме метне само по погледа - много и личеше... абе и първия път не си свъряиха работата добре!Извода за мен е НЕ ХОДЕТЕ В ДИНЕКСПРЕС!
          Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
          части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
          части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
          тел. 0883437022

          Коментар


            #6
            !

            Извода за мен е НЕ ХОДЕТЕ В ДИНЕКСПРЕС! 1000% съм ЗА!!!! няма такива измамници а за цените просто не ми се говори!! отделно и че са само "РАЗБИРАЧИ"
            ~Hustlin Team~

            Коментар


              #7
              вие не се ли научихте, че положителен отзив за сервиз е рядкост, а само положителни няма. все ще има недоволни, така че или се научте сами да правите повечето неща, или просто трябва да пчелим достатъчно, че да не ни пука за 200 лв за едно клонче иначе ролките на 1,4 не знам как са, ама на 1,6 на алтернатора струва 25 лв и я сменям пред блока за.... 15 мин
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Проблема при тоя Динекспрес е, че не си задържат персонала с добри условия на труд. Като те ядосват или не ти плащат и теб те хващат нервите и работиш през пръсти. Чувала съм доста неща за този сервиз и нищо, че живея отсреща не ходя там. Само един път бях, не развалиха колата, но и не бях доволна от отношението и явно съм била щастливка.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #9
                  Аз пък съм много доволен от тях, наи редовно ходя там, когато се сетя или ми е на път, спирам минавам през сервиза тегля им по една благословия от името на всички ужилени от клуба и си заминавам. А те дори и не се ядосват, явно си знаят ко струват. Е как да не си доволен
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    Slavi_Lancia написа:
                    Аз пък съм много доволен от тях, наи редовно ходя там, когато се сетя или ми е на път, спирам минавам през сервиза тегля им по една благословия от името на всички ужилени от клуба и си заминавам. А те дори и не се ядосват, явно си знаят ко струват. Е как да не си доволен
                    Другия път като отидеш питай дали го помнят ония със зеленото браво дето ги насра едно хубаво преди да си тръгне!..и ги поздрави от мен!
                    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                    тел. 0883437022

                    Коментар


                      #11
                      Помнят бре как да не помнят, то само ти си ходил друга кола не е влизала кака да те забравят, единствен клиент си за последните няколко месеца шегувам се бре Големи некъдърници са а и съдират кожи, на мен за ланчата на времето за смяна на ангренаж ми искаха 160 лева. При положение че ролката е 17 лева ремъка 15 и труда за такъв мотор не беше повече от 40 -50 лева нормално дори имаше и за по 30 лева доста места където ги сменяха А наи ги заобичах като отидох веднъж за ниските обороти да ми видят, и оня рече че ламбда сондата ми е пътник и тряло си купя нова за 180 лева щот била оригинална, хахаха па аз ламбда сонда нямам на колата. Не че съм я махнал така си е тоя мотро без ламбда сонда Тогава не им платих за диагностиката навиках се на няква там в магазина уж управителка и си тръгнах След това ги посещавам само както казах в по горе спомената ситуация
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #12
                        Хахахах никога не ходете в Динекспрес..... ама никога...Аз съм работил там 4 год.(не като автомонтьор)....Дървооооооо....и мога да кажа че от там избягаха всички специалисти....по италиански коли...

                        Коментар


                          #13
                          4api написа:
                          Хахахах никога не ходете в Динекспрес..... ама никога...Аз съм работил там 4 год.(не като автомонтьор)....Дървооооооо....и мога да кажа че от там избягаха всички специалисти....по италиански коли...
                          Я кажи къде отидоха Да ходим и ние там :D
                          Fiat Tipo 1,6i.e.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 ELX 16V

                          Коментар


                            #14
                            там никога не се е случвало дасе поемат гаранции.възможно е и ролките да са бреда от евро07 и дабъдат продадени за оригинални така се прави там.дори и следтова даима проблем се изкарва че е било нещо друго виновно. имаш горанция за 6месеца след смяната това щети кажат ако стане някакъв проблем.работил съм там доста години допреди 1.5г слагал съм стотици вреди.там бяха такива правилата.в момента работя сам за себе си и използвам комплекти оригинал рикамби защото нося 50000км гаранция ролките в тях са skf или koyo зависи от мадела автамобил.
                            тел.0897943620

                            Коментар


                              #15
                              Re: !

                              Аз лично пострадах доста в този сервиз. Никога не бих отишла отново. В момента се носят слухове,че им е забранено да пазаруват части,заради дългове.Пред фалит са.

                              Коментар

                              Working...
                              X