Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за сервиз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръка за сервиз

    Здравейте отново!HELP!Може ли да ми препоръчате сервиз/монтьор/майстор ... за диагностика (и евентуално ремонт) на колата ми в София. За предпочитане местонахождението да е в западната част - Люлин, Надежда, Свобода, Орион, Зап.парк, Околовръстен път,... ? Оплакванията са:- слабо ускоряване;- бързо вдигане на оборотите, още след превключване от първа на втора предавка се вдигат докъм 2000-2500 при 20-30 км/ч;- необичаен шум/тракане откъм дясната предница.БЛАГОДАРЯ!
    Have a Big dream, take small steps!

    #2
    Ако имаш време най-добре отиди на някоя от срещите да погледнат и колегите.Ако бравото е от първите може да се е позапушил горивния филтър .Може и катализатора да е за изхвърляне.Това е по -добър вариант за човек който не разбира отколкото направо в сервиза.

    Коментар


      #3
      има един сервиз на бул.Сливница.намира се след светофара на Нестле (посока околовр.)преди разклона за Броколаж,от ляво.

      Коментар


        #4
        Има тема "Диагностика при Бобо". Обсъждано е тук, доста хора с италколи са ходили, аз също, и съм доволен! В пресечка на Първа Бг Армия се намира, има карта в темата. Няма да загубиш нищо ако се поразкараш с няколко км в повече от "Орион", примерно Успех!
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #5
          la squadra azzurra написа:
          Има тема "Диагностика при Бобо". Обсъждано е тук, доста хора с италколи са ходили, аз също, и съм доволен! В пресечка на Първа Бг Армия се намира, има карта в темата. Няма да загубиш нищо ако се поразкараш с няколко км в повече от "Орион", примерно Успех!
          Послушай точно този човек мен ме закара при едни момчета дето си имат малък сервиз,и вече само там ще ходя така че му вярвай.Поздрави колега

          Коментар


            #6
            Май става въпрос за заминал съединител :D

            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
            Добло 02' 1.9 D- ех
            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

            Коментар


              #7
              Колеги - благодаря!Обаче, особено последният коментар за "заминал съединител" - възможно е. Този сервиз на бул. Сливница - на близо ми е, ще проверя. Не можах да намеря с търсачката темата "Диагностика при Бобо" - утре ще продължа с търсенето. В коя подкатегория да я търся - тук в Общи приказки, или ... ? Но, след като много сте ходили там, няма ли да е по-лесно да ми дадете GSM номер и име, пък аз ще се свържа. Не ми е проблем да отида при майстор и по-далеч, друг е проблема... По-важно е колата да се погледне от човек, който разбира, защото аз съм "out of order" .
              Have a Big dream, take small steps!

              Коментар


                #8
                088 823 24 84 Бобо
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар


                  #9
                  Благодаря!Бобо наричам големият ми син. Дано се разберем и с Бобо майстора.
                  Have a Big dream, take small steps!

                  Коментар


                    #10
                    Ами видяха ми колата в сервиз, но не стигнах до "диагностиката на Бобо". Заключението на момчето беше: "Много стегнато фиатче!". Изпробва я и на прав участък, настъпи до 120км/ч и достигна 5000-5500 оборота, каза, че си влизала в оборотите (каквото и да означава това ) и потвърди, че всичко е ОК! Явно аз под вола търся теле. :D
                    Have a Big dream, take small steps!

                    Коментар


                      #11
                      dARLA написа:
                      Изпробва я и на прав участък, настъпи до 120км/ч и достигна 5000-5500 оборота:D
                      Това на 4-та предавка ли беше ?
                      Brava 1.6 ELX

                      Коментар


                        #12
                        ruNNer написа:
                        dARLA написа:
                        Изпробва я и на прав участък, настъпи до 120км/ч и достигна 5000-5500 оборота:D
                        Това на 4-та предавка ли беше ?
                        Не видях. Гледах в таблото и си държах детето, че скоростта ни дойда в повече от обичайното. Защо?
                        Have a Big dream, take small steps!

                        Коментар


                          #13
                          dARLA написа:
                          ruNNer написа:
                          dARLA написа:
                          Изпробва я и на прав участък, настъпи до 120км/ч и достигна 5000-5500 оборота:D
                          Това на 4-та предавка ли беше ?
                          Не видях. Гледах в таблото и си държах детето, че скоростта ни дойда в повече от обичайното. Защо?
                          Само се интересувах дали не е било на 3-та :D
                          Brava 1.6 ELX

                          Коментар


                            #14
                            ruNNer написа:
                            dARLA написа:
                            ruNNer написа:
                            dARLA написа:
                            Изпробва я и на прав участък, настъпи до 120км/ч и достигна 5000-5500 оборота:D
                            Това на 4-та предавка ли беше ?
                            Не видях. Гледах в таблото и си държах детето, че скоростта ни дойда в повече от обичайното. Защо?
                            Само се интересувах дали не е било на 3-та :D
                            Нещо се бъзикаш? 3-та, 4-та... каква толкова голяма разлика намираш? Според мен не е била на нито една от двете. :P
                            Have a Big dream, take small steps!

                            Коментар


                              #15
                              dARLA написа:
                              Нещо се бъзикаш? 3-та, 4-та... каква толкова голяма разлика намираш? Според мен не е била на нито една от двете. :P
                              Не се бъзикам. Доколкото знам има няколко вида скоростни кутии , та ми беше интересно с коя си. Днеска тествах при мене 120км/ч ги стигам при 4500 оборота на 4-та , на 5-та са около 4100 Ама това си беше само за мое сведение , не става въпрос за проблем в колата ти.
                              Brava 1.6 ELX

                              Коментар

                              Working...
                              X