Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vespeich написа:
    Здравейте колеги! В посочените магазини за резервни части могат ли да се намерят такива за бус Фиат Дукато? Ако не-моля за инфо къде да намеря каретата за пръта на волана на посочения Фиат Дукато, може и да са втора употреба. Предварително благодаря за всякакво информация
    Виж в нашия сайт ги има тези карета, мисля, че бяха около 15лв. - www.axm-auto.com

    Коментар


      #17
      Благодаря на "Хит-ко" за информацията, но за съжаление ме интересуват магазини в София. Има вариант да ми ги пратиш по куриер с наложен платеж, за моя сметка, но в интерес на истината аз не знам какво представляват тези карета. Само имам информация от моя монтьор, че са за смяна. Ако искаш пиши на лично съобщение да си разменим телефоните и ще обсъдим начините за евентуална доставка.

      Коментар


        #18
        Здравейте на всички.Аз съм от магазин Гама в град Бургас и предлагам части за Fiat, Alfa, Lancia и други автомобили.Предлагам масла, филтри, ангренажни и пистови ремъци, части по окачването, стъпкови мотори, дебитомери, бубини, спирачни помпи и цилиндри, инжекционни помпи, водни помпи, както и оригинални части......Правя 10% отстъпка на всички потребители на форума.Магазинът се намира на улица Иван Вазов No71.

        Коментар


          #19
          Магазин "ГАМА" - БУРГАС - ФИАТ, АЛФА РОМЕО, ЛАНЧИЯ, ИВЕКО е вече с удължено работно време до 18.30ч и събота до 17чТелефон 056/ 810 444 - сайт: www.axm-auto.com

          Коментар


            #20
            4i4oicoна тоя на битоля 15 не сам ходил ...но за битоля 23 май беше косер е фирмата са мно готини хората аз имам там и 30% отстъпка ... така че сичко от там си земам и е перфект за сясъщо на генерал колев има там 35 май е номера... едно наватре дето се влиза и там се намира то и там сичко е за италиански коли ... масла филтри ремаци бенз. помпи свещи кото се сетишимам телефоните на тия 2 фирми ако на някой му трябва да каже ще ги дамима още 1 магазин евро 01 на сливница малко след поварнататам са вносителите от италия на части... но цените с другите магазини са 1 кам 1 почти ...ся за други не се сещам но знам 100%и на авто гарата има пак фиатски магазини алфи ланчия ...това е само за ВАРНА !
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #21
              Да допълня и още един магазин в който има части за FIAT, може и някои от вас да го знаят, но все пак го пускам.
              ж.к. "Дружба 1", бл. 185тел: (+359 2) 978 23 18факс: (+359 2) 978 55 67Email: niko66@abv.bg
              Сайта им: http://www.niko66.com
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #22
                НОВ МАГАЗИН В СОФИЯ за части за ИТАЛЯНСКИ КОЛИ

                На скоро отвори нов магазин за части за Италянски коли в Люлин 3 ул"ДОБРИНОВА СКАЛА " бл 362Фирма http://www.axm-auto.com/ ако ви трябва части само позвънете на телефони ИЛИ НА МЯСТО 9250089и GSM 0878800482там може да намерите всичко необходимо за вашия автомобил на добри цени
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #23
                  Колеги, един от двигателите на FIAT, който страда от износване на разпределителен вал това е двигателат 1.4 12v цената на вала е 190 лв.цената на кобилиците е 20 лв., хидравличните повдигачи са по 18 лв. Заповядайте в нашия магазин на ул. Веслец №70. В който ще намерите всичко за всички френски и италиански автомобили.

                  Коментар


                    #24
                    Магазин AXM-AUTO - София - Авточасти Фиат, Алфа Ромео, Ланчия, ИвекоСофияж.к. ЛЮЛИН 3бул. Петър Дертлиев бл.362 тел, 02/ 9250089моб. 0878 800482е-mail: anitrade21@gmail.com www.axm-auto.com

                    Коментар


                      #25
                      hit-ko написа:
                      Магазин AXM-AUTO - София - Авточасти Фиат, Алфа Ромео, Ланчия, ИвекоСофияж.к. ЛЮЛИН 3бул. Петър Дертлиев бл.362 тел, 02/ 9250089моб. 0878 800482е-mail: anitrade21@gmail.com www.axm-auto.com
                      Здравейте приятели,вчера посетих новият магазин на фирмата, цитирана по горе препоръчан в нашия форум. Наистина той е нов и ухае на боя, но е много добре зареден. Купих всички филтри и масло 5 литра на нашата Фиат "Мареа" по цените в каталога на сайта на фирмата и получих обещаната отстъпка. Хората, които работят там са много вежливи и усмихнати. Професионално ме консултираха по въпросите, които имах. Пожелавам на тях и на нас да останат все така приятелски настроени към клиентите си и в бъдеще. Моето писмо стана доста рекламно съобщение, но това е истината и не бива да се срамуваме и да я споделяме. Нека моята радост да бъде и Ваша многократно. За достоверност се подписвам с името си и телефона си, защото използвам името на сина ми във форума. д-р Пламен Митев, сърдечен хирург, 0889138857

                      Коментар


                        #26
                        hit-ko написа:
                        Магазин AXM-AUTO - София - Авточасти Фиат, Алфа Ромео, Ланчия, ИвекоСофияж.к. ЛЮЛИН 3бул. Петър Дертлиев бл.362 тел, 02/ 9250089моб. 0878 800482е-mail: anitrade21@gmail.com www.axm-auto.com
                        hit-ko има ли и в този магазин отстъпка за хора от форума
                        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                        Коментар


                          #27
                          Да, отстъпките за колегите от форума важат и за този магазин, както и за останалите магазини на AXM-AUTO

                          Коментар


                            #28
                            А каква е отстъпката за хора от форума, че скоро ще ми се налага да ходя до магазина за някои чарколяци...И как мога да докажа, че съм от форума, за да получа отстъпка?
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #29
                              Не се чудете а на хит-ко в магазина ходете много съм доволен вече 4-пъти ходя там всичките части който взех си пасват даже и отстъпка ползвах много довеленсъвет не купувайте в евро 07 купх си цилиндърчета за задните колела и 3-пъти ги сменях докато ги оцелим горивния филтър пак друг жило за съединител пак така голями непрофесионалисти са
                              1.6 16v 96 г. 103 hp.
                              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                              Коментар


                                #30
                                metropolix написа:
                                евро 07
                                Те май са професионалсти повече при немските автомобили.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X