Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    още един плюс за Сервиза на Ахм-Ауто Ямбол - смених съединител и водна помпа - супер работят момчетата, бързо и точно - вкарах колата в сервиза в 8:30 сутринта и в 12:20 бях готов!
    Fiat Brava 1999 1.6 16V 76kw

    Коментар


      +АутоПлюс Бургас.Началника на сервиза се казва Иван Кокаланов.Предполагам повечето от Вас са наясно къде е сервиза. Аз да кажа, че съм много доволен от отношението. Господин Кокаланов се оказа разбран и свестен човек с много добро и позитивно отношение към клиентите.
      Fiat Bravo 1.9 TD, 75
      1999 г

      Коментар


        Голям + за Александър Ауто там си правят всичко както трябва гаранция има и ако стане нещо всичко се оправя без да вадиш стотинка повече от джоба си.Работят бързо и цените са повече от добри за качестовто.Колкото за отношение към клиента (което за мен е супер важно) просто без грешка.Горещо ги препоръчвам.

        Коментар


          Айде и аз да сложа един + за Стойчо от кв.Лозово (гаража му).Много разбира, но работи малко по бавно, защото пред тях винаги е пълно с коли и се мъчи да оправи всичките на веднъж.

          Коментар


            Сервиз данди +

            Здравейте, колеги. За цялостното обслужване на фиата се доверих на сервиз Данди в кв.Илиенци(София). Ако някой от форума има питане относно адреса, нека пише. Момчето е опитно и кадърно. Има и човек, който се занимава основно с електро проблеми. В моменнта имат и някаква промоция за преглед и не знам какво беше. Цените са им народни, но качеството и бързината са по-важните. Не искам да звучи като реклама, но който иска да се убеди, да пише

            Коментар


              Сервиз на Александър Ауто

              Колеги, ще споделите ли впечатления от сервиза на Александър Ауто на бул. Левски в София (малко под пресечката с Дондуков откъм Сточна Гара)?Магазинът го познавам, интересувам се като сервиз как са - комплексни за целия автомобил или в специфични компоненти, срокове, цени, гаранция, отношение към клиента?
              _________________________
              FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

              Коментар


                Колега точно днес четох много негативни мнения за сервиза на Александър Ауто, магазина е добър ,но сервиза не. Ако намеря темата ще ти я пратя да я прочетеш. Аз давам един голяяяяяям ПЛЮС + за ГАРАЖ ВЕНТУРА . Отношение,работа,цени ----> всичко 6 !!! Препоръчвам го.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...0+%E0%F3%F2%EE
                Fiat Stilo 1.6 16V

                Коментар


                  И от мен голям +за ГАРАЖ ВЕНТУРА

                  Коментар


                    Намерих си най-сетне моя сервиз. Не ме одраха, както в повечето, където всеки път ме пробутват евтини и некачествени части. Смениха ми гарнитура на двигател, сипаха ми антифриз, отпред сума неща по ходовата част, плюс почти нови зимни гуми Клебер, две джанти и труд. За един ден всичко беше готово. Изключително бързи, лоялни. ЗОНАУТО - Бул. Владимир Вазов, Левски - Г.
                    Независима! Белисима... с BRAVisima
                    ТД100, 1.9

                    Коментар


                      Колеги, интересува ме някой ходил ли е в оригиналния Фиат сервиз и има ли впечатления от та? Имам нужда да ми включат пунтото на компютър за да разбера какъв ми е проблема с горивната система. Оказа се, че навсякъде имат софтуер за старо пунто.

                      Коментар


                        rally33 написа:
                        Колеги, интересува ме някой ходил ли е в оригиналния Фиат сервиз и има ли впечатления от та? Имам нужда да ми включат пунтото на компютър за да разбера какъв ми е проблема с горивната система. Оказа се, че навсякъде имат софтуер за старо пунто.
                        Аз отидох веднъж, колега - просто от интерес...За издаване на втори ключ с имобилайзер офертата им беше над 650 лв. (като офертата беше насмятана след справка в ePER)Иначе диагностиката струваше около 30 лв (не съм правил, но питах), трябваше с предварително записване.Като цяло - един от служителите (приемчикът) се държа изключително хладно, все едно съм му прекъснал сутрешното кафе.Повече не мога да кажа.
                        _________________________
                        FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

                        Коментар


                          ----------------------------- За ТЕМПО СЕРВИЗ!!!Колеги в никакав случай не ходете там! Този зервиз е промер за наглост и некомпетентност.Преди време за баналния проблем с кода на имобилаизера на семплото ми Пунто МК1 ми поискаха 800лв. и не било сигурно дали ще го оправят! Проблем, който се решава за 100лв. максимум за този модел!

                          Коментар


                            От мене - голям плюс за Ventura Garage.
                            Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                            Punto GT 1.4 Turbo '99
                            Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                            Коментар


                              Пуснато на: Пон, 20 Апр 2009 14:45:47

                              Stefanaki написа:
                              http://vipservice-bg.com/ - +++И по-точно диагностика им Марин Илиев, собственик на Фиат Палио и много добре познаващ марката Фиат. Отдели ми около два часа, като провери всичко и не ме остави да си тръгна от сервиза докато не се увери че всичко с колата ми е наред.
                              Благодаря колега след толкова време се регистрирах в форума и попаднах на твоето мнение .Приятно е да прочета че съм си свършил добре работата (по добре късно от колкото никога).вече карам фият брава но важното е че непредавам марката която ми харесва(дай боже следващата да е стило) p.s.вече не съм в този сервиз.
                              skype pe6_oo Марин

                              Коментар


                                Ventura GarageМного съм доволен от обслужването Дори ми се обадиха няколко часа по-късно да ме питат как е Единствения недостатък е, че за мен мястото е супер неудобно, но определено си заслужава да се направи компрос с това Много голям +

                                Коментар

                                Working...
                                X