Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Здравейте,Може ли някой да ми помогне с информация относно сервиза в Орландовци на ул. Гъдуларче. Ако може телефон или поне име на сервиза.Благодаря предварително.
    FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
    Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

    Коментар


      #77
      Сервиз Орландовци

      Аз също се интересувам от въпросния сервиз в Орландовци на ул.Гъдуларче. Някой може ли да ми даде повече информация-телефон или адрес?

      Коментар


        #78
        Сервиза на ВАЛЬО БОНЕВ гр. Велико Търново не ходете там!!!

        Второ каре след смяна на маншон при Вальо Бонев замина на боклука, първо на моето Браво беше оставен маншона сух без грес, сега на служебната Корса маншона се е извадил скоро след смяната и карето е аут.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #79
          pippo написа:
          Здравейте,Може ли някой да ми помогне с информация относно сервиза в Орландовци на ул. Гъдуларче. Ако може телефон или поне име на сервиза.Благодаря предварително.
          Не бих ти препоръчал да ходиш там!Преди време имаше две момчета които работеха стабилно там, но се преместиха.Хората, които са там в момента.....не бих казал, че са много добри майстори.
          Ползвайте мигачи!
          Sometimes I feel like screaming

          Коментар


            #80
            Искам да изразя негативно мнение за един ключр в Пловдив.Намира се на ул.Цанко Дюстабанов до кръстовището с Авксентии Велишки. Взе ми 90лв за смяна на брава на Бравото ми, като пукна кората на вратата на 3 места (пукнатините са по 5см) и каза че дръжката е струвала 60лв.След бърза проверка установих, че всъщност дръжката е 36лв.Т.е ми е взел за 3-4ч работа - 54лв

            Коментар


              #81
              Здравейте!Някои има ли + към този сервиз:http://www.dn-bg.comРаботно време:От понеделник до петък: 9-18 часаСъбота: 9-14 часаНеделя: Почивен ден Адрес:[b:0fdb099eb2]ж.к Младост 2, ул.,,Св. Киприян
              Кола без турбо, е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти прави кеф.

              Коментар


                #82
                ^Може да разчиташ на тях за обслужване и ремонти по колата.
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #83
                  Обадих се и цените са следните:анг.ролка -50лв - Gatesанг.ремък 109лвПаразитна - 38лвПодгряващи свещи - 2бр - 72лвПистов ремък - 23.5лввъзд.филтър 23.3лвмасл.филтър 8.6лвгоривен филтър 38лвмасло 10/40 Gold Selenia - 28лв - 2литраФилтър купе - 28.4лв.труд 120лв + по 10лв на филтър = труд 150лвОбща сума 650-700лвСтрува ми се доста.....http://www.alexander-auto.com/Абслолютно същите неща в този сервиз ми казахаДо 500лв и ми ги избро всичките неща... Ако има нужда ще смени пистов ремък и до 600лв. + Смяна на преден десен фар евентуално да се прегледа дали има проблем с тока или просто е изгоряла + закрепване на радиоатора, защото издава силно тракане.
                  Кола без турбо, е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти прави кеф.

                  Коментар


                    #84
                    Цените са нормални - като на сервиз По-евтино може да ти излезе, ако ползваш някъде отстъпки и сам си купиш частите. Я спестиш 50 лева, я не.Има малко по-евтини въздушен, горивен и за климатика филтри, сигурно има и по-евтини свещи.Селения Голд е хубаво масло, но за Комънрейл двг. по-добре е Selenia WR Diesel 5W40.
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #85
                      Един (пореден) + за Христо от Ямбол - www.axm-auto.com
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар


                        #86
                        Alexander Auto

                        След смяна на доста неща в сервиз - Alexander-Auto съм изключително недоволен от услугите им. Добро обслужване, но ме бавят и не си вършат работата коректно. Наложи ми се да отида няколко пъти за нещо, което ако се бях хванал за 1 час щях да го направя и в последствие ми казаха, че по-добре от това не може да се направи, а всъщност може.Та МИНУС за сервиза от мен, загубиха ме като клиент.
                        Кола без турбо, е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти прави кеф.

                        Коментар


                          #87
                          EasternAlien написа:
                          Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                          Днеска бях там заради един шум, който се чуваше на ниските оборите при потегляне. Не знам дали са същите майстори като по времето на цитирания пост, но съм доволен от отношението и професионализма. Хората се заеха сериозно да диагностицират, демонстрираха откъде е проблемът, казаха ни варианта за поправка. Взеха смешни пари за прегледа. Прецених, че засега няма смисъл да се прави поправка, защото се оказа, че единственият минус от цялата работа е тоя шум, а вреда за колата ми казаха, че реално няма. Така, че, добре е този сервиза да се има предвид като вариант.

                          Коментар


                            #88
                            buxter написа:
                            EasternAlien написа:
                            Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                            Днеска бях там заради един шум, който се чуваше на ниските оборите при потегляне. Не знам дали са същите майстори като по времето на цитирания пост, но съм доволен от отношението и професионализма. Хората се заеха сериозно да диагностицират, демонстрираха откъде е проблемът, казаха ни варианта за поправка. Взеха смешни пари за прегледа. Прецених, че засега няма смисъл да се прави поправка, защото се оказа, че единственият минус от цялата работа е тоя шум, а вреда за колата ми казаха, че реално няма. Така, че, добре е този сервиза да се има предвид като вариант.
                            Значи тези хора наеха сервиза миналата седмица, вече не са същите хора, за които говорех. Знам, понеже фирмата в която работя се намира на същата улица, и засега нямам впечатления от тях.Но този сервиз, си сменя наемателите за 3-ти път. Надявам се вече хората да са точни
                            Ползвайте мигачи!
                            Sometimes I feel like screaming

                            Коментар


                              #89
                              хммм...

                              Искам да питам дали може да ми препоръчате сервиз за Фиат Темпра 92г/ с проблем при запалването и сигорно в стартера като не мога да е мръдна от младост точно зад Билла близко до Газ-ком колата е на газ/безин но не пали и на 2-те сега. Помогнете с близък ефтин сервиз или да извикам някои на място но знам че зимат скъпо. Моля някой да помогне

                              Коментар


                                #90
                                Един + от мен за сервиза на Христо в Ямбол.
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X