Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Plastex написа:
    Сервиз във Варна за италианки: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=72699 Нямат си грешка момчетата и не съм видял по-свестен човек от Иво (Pininfarina) от форума на алфа, ако на някой се наложи, нека не се колебае да се убеди в правотата на думите ми.
    Аз също мога да го потвърдя, свестен човек, не гледа само да ти вземе парите. Е, основния му кусур е, че е леко несериозен и уж се разберем да провери нещо и да се обади, ама не го прави, но това ми е единствената забележка. Трябва малко повече упорство изглежда.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      ЕТ * Василев - ГАЦО

      ЕТ * Василев - ГАЦО .... МИНУСНамира се на пресечката на сливница и Раковска, червена малка работилница - НИКОГА да не ви се налага да ходите там за ремонт на стартера.116лв ми взе, като ми искаше 150 за ремонт на стартер, като той струва 100лв, ако си го купя.Далече от този човек, работят заедно с баща му.телефона му е 0888018493
      Кола без турбо, е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти прави кеф.

      Коментар


        Здравейте.Някакво мнение за сервиза в София срещу Военна Болница на ул.Георги Софийски. Предлагат и авточасти.

        Коментар


          vital написа:
          Ventura GarageМного съм доволен от обслужването Дори ми се обадиха няколко часа по-късно да ме питат как е Единствения недостатък е, че за мен мястото е супер неудобно, но определено си заслужава да се направи компрос с това Много голям +
          Присъединявам се! Силно положително мнение за Гараж Вентура.

          Коментар


            Мисля, че тук е правилното място да изкажа своята голяма благодарност на Гецата от Пловдив (сервиза на ул, София 23), познат във форума като gal76. От както съм собственик на моето Стило 1.9 JTD ме тормози прословутия проблем с Airbag-a на пасажерската седалка, който е болежка сигурно за 99% от Стилота-та в този форум. Но вече и аз мога да се похваля, че дразнещият пискащ звук за грешка го няма, след като gal76 го по поправи по някакъв начин, за което даже не ми взе безбожните пари, които ги искат от ebay за някакъв емулатор (или каквото е там). С две думи - голяма благодарност и огромен + за сервиза на ул. София 23 в Пловдив!
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

            Коментар


              Още едно положително мнение за Ventura Garage.Днес скъсах ремък (за щастие пистов) по пътя. Веднага ме приеха и го оправиха.
              FIAT Nuova Punto 1.2 8V
              FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
              ...and justice for all

              Коментар


                Един голям плюс за Hit-ko в Ямбол. След 6 месеца ходене по мъките се намери екип, който да ми реши проблема с паленето сутрин. Изключително внимание към клиента и истинска заинтересованост към решаването на проблема му.
                Fiat Brava 1.4 12v. 75hp

                Коментар


                  Stelio89 написа:
                  Мисля, че тук е правилното място да изкажа своята голяма благодарност на Гецата от Пловдив (сервиза на ул, София 23), познат във форума като gal76. От както съм собственик на моето Стило 1.9 JTD ме тормози прословутия проблем с Airbag-a на пасажерската седалка, който е болежка сигурно за 99% от Стилота-та в този форум. Но вече и аз мога да се похваля, че дразнещият пискащ звук за грешка го няма, след като gal76 го по поправи по някакъв начин, за което даже не ми взе безбожните пари, които ги искат от ebay за някакъв емулатор (или каквото е там). С две думи - голяма благодарност и огромен + за сервиза на ул. София 23 в Пловдив!
                  +1 за Жоро.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Кажете ми добър сервиз за смяна на ангренажен ремък в София?Вчера си купих BRAVO 1.9 JTD 105. От форумите ми стана ясно, че освен ремък трябва и ролки да се сменят. Също не ми стана ясно какви са цените за целия комплект?А налага ли се и пистов ремък да се сменя?

                    Коментар


                      Голям минус за Дунев Мотор спорт - на Шипченски проход. Абсолютни непрофесионалисти, работят много скъпо.Ето и какво ми се случи в общи линии:Тази седмица отидох защото Пунтото на жена ми прекъсваше при работа на двигателя - работеше на три цилиндъра. Понеже имах време само в събота търсих сервиз близо до нас, който да работи в събота и попаднах на този:След близо час и половина тестове на ЕЛКОН мнението им беше - да започнем със смяна на свещи, кабели и бубина - общо труд и части 400лв, след това вече ако няма ефект ще продължим с тестовете Може би после щеше да е 1. смяна на катализатор 1600лв; 2.основен ремонт на двигател 2000лв; 3.нова кола от Фиат 25 000 лева - задължително в тази поредност.Представям си ако колата не палеше - може би щяха да прескоча няколко нива на ремонти и да отидем направо на т2 и т3 :D Едва след случката прочетох мненията по форумите за сервизите на Дуневи и се чудя как след като има десетки подобни на това мнения за работата на тези сервизи, датиращи още от 2003 година, до сега продължават да имат клиенти - явно разчитат на такива заблудени като мен Тук е важно да отбележим и още нещо: цена на диганостиката 40лв и монтаж и демонтаж на свещи и кабели още толкова. Тоест това е минимума на заплащане, с който ще тръгнете, ако откажете ремонта, въпреки, че аз и без тест ми е ясно, че ако двигателят прекъсва първите причини са кабели, свещи и бубина. Тоест предполага се, че човек отива на диагностика за да му спестят смянита на части на принципа проба / грешка и затова заплаща самия тест.Аз лично вече ще избягвам дори улицата покрай сервиза. Моят съвет към вас е - правете същото

                      Коментар


                        Колеги спешно търся сервиз диагностика на двиг. Сложих газ миналото лято от тогава фиата не работи нито на бензин нито на газ.Фиорино 1/1 бензин дайте координати В Пазарджик или пловдив тел:0885851990 Петко Благодаря

                        Коментар


                          голямо благодаря

                          Голям плюс за Румен от клубния сервиз на Алфа Ромео (в София). Веднага ми диагностицира проблемите и ги оправи. Частите, които си бяха здрави ги запази. Много точен.

                          Коментар


                            Здравейте!(Надявах се това питане да не се случва толкова скоро, но ... препоръчайте ми добър автотенекеджия и бояджия в София, за да възстанови тези великолепни форми:http://imageshack.us/photo/my-images/593/img01582x.jpg/ :D

                            Коментар


                              Моля темата да бъде използвана само по предназначение, а то е да се даде положителна или отрицателна оценка за даден авто-сервиз. Желателно е да бъде изписвано точното име или адрес на сервиза, за да става съвсем ясно от веднъж за кой точно сервиз става въпрос. Мнения от типа "Голям плюс за един сервиз в една пряка на "Симеон" са безполезни и не се включват в обобщението във водещото мнение на тази тема. Други мнения, като например "Препоръчайте автотенекеджия", каквото е последното мнение преди моето, е се счита за спам. Подобни мнения ще бъдат считани за нарушение на т. 1.8 от правилата на форума. Във водещото мнение добавих всичко от 4-та страница на темата. Остават още 6...

                              Коментар


                                dobrujanetza написа:
                                Stelio89 написа:
                                Мисля, че тук е правилното място да изкажа своята голяма благодарност на Гецата от Пловдив (сервиза на ул, София 23), познат във форума като gal76. От както съм собственик на моето Стило 1.9 JTD ме тормози прословутия проблем с Airbag-a на пасажерската седалка, който е болежка сигурно за 99% от Стилота-та в този форум. Но вече и аз мога да се похваля, че дразнещият пискащ звук за грешка го няма, след като gal76 го по поправи по някакъв начин, за което даже не ми взе безбожните пари, които ги искат от ebay за някакъв емулатор (или каквото е там). С две думи - голяма благодарност и огромен + за сервиза на ул. София 23 в Пловдив!
                                +1 за Жоро.
                                +1 и от мен за Жоро
                                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X