Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат кубо заводски метан обслужване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат кубо заводски метан обслужване?

    Здравейте от скоро се сдобих със кубо 2014 метан,та въпросът ми е свързан със метановата уредба, какво включва обслужването,къде може да се направи (колата се намира в Пловдив),и също къде може да се прочете?
    И сега проблемът,след изминати около 300 км,светна чекът когато е на метан(не мига,и като превключа на бензин изгасва лампата)
    Не забелязвам разлика в работата на двигателя и със светнал чек,но ме дразни.
    След няколко дни ще бъде обслужена съответно ремъци,ролки , масла,но майсторът ми не знае откъде да поръча филтър за метана? И изпарителя обслужва ли се или ако свърши курса се сменя?и евентуално от къде може да се закупи, както и дюзи?
    благодаря предварително

    #2
    vaykisss написа: Преглед на мнението
    Здравейте от скоро се сдобих със кубо 2014 метан,та въпросът ми е свързан със метановата уредба, какво включва обслужването,къде може да се направи (колата се намира в Пловдив),и също къде може да се прочете?
    И сега проблемът,след изминати около 300 км,светна чекът когато е на метан(не мига,и като превключа на бензин изгасва лампата)
    Не забелязвам разлика в работата на двигателя и със светнал чек,но ме дразни.
    След няколко дни ще бъде обслужена съответно ремъци,ролки , масла,но майсторът ми не знае откъде да поръча филтър за метана? И изпарителя обслужва ли се или ако свърши курса се сменя?и евентуално от къде може да се закупи, както и дюзи?
    благодаря предварително
    В Пловдив при Пламокар доста метанки карат от цяла България. Поледно като бях ми показаха една дето след обслужване в Софийско беше с 'луеко' загубена компресия
    Дано майстора ти да е 'виждал' фиат. Ако го чуеш да казвеа вълшебните думи 'италиански кочини' - бегай с 200.
    При Жоро до Каспела също няма да сбъркаш ако идеш.
    Изкупуване на автомобили на добри цени
    /////

    Коментар

    Working...
    X