Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз в Добрич

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз в Добрич

    Търсачката не ми помогна много,за това пускам отделна тема...ако е разисквано,някой да ми прати линк...Необходим ми е адреса на сервиз в Добрич,където разполагат с компресомер.И някакъв телефон за връзка с въпросния сервиз.10х

    #2
    0886 393 056 Вальо. Обади се и питай,аз съм доволен от тях. Иначе Митакови, Хоби кар и други сигурно.Тоя сервиз се намира до пинета.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      0886 393 056 Вальо. Обади се и питай,аз съм доволен от тях. Иначе Митакови, Хоби кар и други сигурно.Тоя сервиз се намира до пинета.
      тея митакови мен ако питаш не стъпвай. то е много субективно едни доволни други не, ама аз съм от недоволните. всеки сервиз трябва да има манометър
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        То и аз мисля,че всеки сервиз трбва да има такова нещо,ама...нямат...Щом в София не навсякъде имат,не ми се мисли по малките градове какво е.Тая седмица мисля да гледам една кола в Добрич и ми се ще да знам с какво си имам работа.

        Коментар


          #5
          Salvador написа:
          То и аз мисля,че всеки сервиз трбва да има такова нещо,ама...нямат...Щом в София не навсякъде имат,не ми се мисли по малките градове какво е.Тая седмица мисля да гледам една кола в Добрич и ми се ще да знам с какво си имам работа.
          Еми тогава виж в Хобикар. Нямам обаче телефона им.Тоя майстор дето ти дадох телефона му последно като ходих нямаше диагностик. Можеш да му звъннеш обаче и ако не може да ти помогне да го питаш къде да отидеш.Успех.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Re: Сервиз в Добрич

            Salvador написа:
            Търсачката не ми помогна много,за това пускам отделна тема...ако е разисквано,някой да ми прати линк...Необходим ми е адреса на сервиз в Добрич,където разполагат с компресомер.И някакъв телефон за връзка с въпросния сервиз.10х
            Аз ти препоръчвам фирмения сервиз на Фиат по бул.Добруджа! Разбират си от работата момчетата и не дерат кожи! За пример мога да ти дам:смяна на спирачни дискове-2бр.,ремонтен комплект на задното колело,кормилен накрайник+ реглаж около 100-ина лв за труд и около 1-2часа работа

            Коментар


              #7
              10x народе.Ще пиша какво е станало.Чакам още снимки от човека,за да преценя дали си заслужава и ако изглежда както очаквам-излитам за там.Машината няма нищо общо с ФИАТ обаче.За това не ми се задълбаваше в темата за фирмени сервизи и компютърна диагностика.Единственото електронно нещо в колата е часовника на таблото.

              Коментар


                #8
                Да ни покажеш красавицата,ако работата стане :D

                Коментар


                  #9
                  Задължително

                  Коментар

                  Working...
                  X