Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Euro07 В.Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Euro07 В.Търново

    Директно го казвам без задръжки.Служителите на тази фирма за Авточасти са абсолютни папагали.За пореден път се убеждавам ,че нямат желание за работа,не умеят да работят с каталози и програми за авточасти,имат много надуто отношение спрямо клиента и не му обръщат внимание.Повтарям папагали ако някой не е прочел.Няма да пиша за какво става въпрос защото не заслужават да си губя времето с тях.Само суперлативи към Косер В.Търново и най-вече към служителката в магазина.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    магазин

    Вярно така е но не само там в тази фирма с магазини де И мого се дразнят като ги накараш да търсат нешо а после не го купиш .На един му дадох патрон да търси дали има някаде в склада и той ми загуби една част кадето трябваше да е сложа на новия та трябваше да взимам после от Стамболийски нов комплект .Трябва да си носиш старите части и сам да си гледаш по каталозите. И като ти покажат няколко вида да им кажеш кое точно ти трябва. Сигурно нямат изисквание да е учил такова училише .Понякога като търсиш нещо ти казват че го нама по някога може да има зависи кой магазинер е .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Мразя ги вече тия и ненавиждам такива наядени фирмички които си ритат печалбата.А иначе пуснали из Търново да щъкат 3 коли които преполагам разкарват части по сервизите на обаждане.Колите мисля са новата Фиат Панда жълти.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Euro07 В.Търново

        Tornado написа:
        Директно го казвам без задръжки.Служителите на тази фирма за Авточасти са абсолютни папагали.За пореден път се убеждавам ,че нямат желание за работа,не умеят да работят с каталози и програми за авточасти,имат много надуто отношение спрямо клиента и не му обръщат внимание.Повтарям папагали ако някой не е прочел.Няма да пиша за какво става въпрос защото не заслужават да си губя времето с тях.Само суперлативи към Косер В.Търново и най-вече към служителката в магазина.
        Наистина е много неприятно, когато продавачите се отнасят с пренебрежение към клиентите си. Ако имаш сериозно основание за недоволство според мен е добре да се обърнеш към управителя на въпросния магазин на "Евро07". Може би той ще намери начин да мотивира подчинените си
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Не само проблема е в продавачите.Частите са още по зле.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Наяли са се гадините вече и не им дреме.А келешите които се водят продавач-консултанти са пълни пубери айде спирам защото ще изръся някоя глупост.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аз пък съм много доволен от Евро07 в Бургас - Комлука. Момчето за една пробка на картер от 1.50лв 20мин рови в каталози. Наистина пробки не се продаваха и в Ал. Ауто питах. Там ми предложиха някакви от 8лв дето нямат нищо общо с моята пробка. Старата я бях срязал и разпробил, че нямаше развиване иначе. Накрая с парченца от резбата пак в Евро07 и взех някаква пробка от Форд Гранада или нещо такова... от 70-те
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                В Казанлък има достатъчно магазини ,където ще те обслужат адекватно,ако имаш интерес ми драсни 1 лично и ще те опътя каде да отидеш.
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #9
                  В Пловдив е абсолютно същото положението с Евро07 - Пълна скръб, като отношение към клиентите и някаква заинтересованост. За любезност пък да не говорим! Жалко, че ми е единственият близък магазин за Фиат, където мога да отида като ми е развалена колата. Пазарувам понякога от там "с отвращение"!
                  Fiat Ritmo 105TC
                  1600cc 105к.с.

                  Коментар

                  Working...
                  X