Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hit-ko и сервиза му в Ямбол - не се колебайте!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Hit-ko и сервиза му в Ямбол - не се колебайте!

    Досега не бях чул и прочел лоша дума за въпросния сервиз и реших да сменям съединител там. Случи се нещо, което мислех че в България вече е химера - всичко протече така, както беше планирано и договорено, без непредвидени уговорки, спънки и изнудвания. Просто не вярвах, че все още има хора, които си държат на думата и на името. Уговорката беше направена преди 2 месеца (!) с няколко лични съобщения в този форум, и бе спазена безусловно. Приятно се изненадах от добрата организация, качествената работа и чудесното отношение към клиента. Въпреки че Христо беше в чужбина, беше се постарал да остави инструкции на служителите си, за да мине всичко гладко и без затруднения. Със свито сърце паркирах в 8:30 пред сервиза, но бях посрещнат от усмихнати хора, които ми казаха "Очакваме ви" и ме увериха че всичко ще е наред и до вечерта колата ще е готова. И не ме разочароваха. Христо освен добър механик очевидно е и отличен мениджър, който явно е прозрял, че пътя към успеха е желязната организация и отношението към клиента и според моите скромни наблюдения върху сервиза му и начина на работа - справя се отлично. Жалко че нямах възможността да се видя лично с този човек. Благодаря на момчетата, които се "бориха" цял ден с колата ми, и ми я върнаха все така усмихнати, благодаря и на Христо за чудесната организация на цялото събитие. Желая успехи, и дано стават все повече сервизите като този.
    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
    Ex: Brava 1.6 1997
    Ex: Puntо 1.1 1994

    #2
    Re: Hit-ko и сервиза му в Ямбол - не се колебайте!

    venioid написа:
    Досега не бях чул и прочел лоша дума за въпросния сервиз и реших да сменям съединител там. Случи се нещо, което мислех че в България вече е химера - всичко протече така, както беше планирано и договорено, без непредвидени уговорки, спънки и изнудвания. Просто не вярвах, че все още има хора, които си държат на думата и на името. Уговорката беше направена преди 2 месеца (!) с няколко лични съобщения в този форум, и бе спазена безусловно. Приятно се изненадах от добрата организация, качествената работа и чудесното отношение към клиента. Въпреки че Христо беше в чужбина, беше се постарал да остави инструкции на служителите си, за да мине всичко гладко и без затруднения. Със свито сърце паркирах в 8:30 пред сервиза, но бях посрещнат от усмихнати хора, които ми казаха "Очакваме ви" и ме увериха че всичко ще е наред и до вечерта колата ще е готова. И не ме разочароваха. Христо освен добър механик очевидно е и отличен мениджър, който явно е прозрял, че пътя към успеха е желязната организация и отношението към клиента и според моите скромни наблюдения върху сервиза му и начина на работа - справя се отлично. Жалко че нямах възможността да се видя лично с този човек. Благодаря на момчетата, които се "бориха" цял ден с колата ми, и ми я върнаха все така усмихнати, благодаря и на Христо за чудесната организация на цялото събитие. Желая успехи, и дано стават все повече сервизите като този.
    Мдаа мога само да потвърдя думите Пичовете за 4 часа ми подмениха половината кола
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      Само един кусур имат Христо и сервизът му - далечко са от София! Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        За Христо мога да кажа само и единствено суперлативи. В който и момент да съм го потърсил ми е откликвал, без значение, дали в работно време или не. Сервизът е перфектен, а магазина винаги има избор.Отлично и бързо се осъществяват покупки на части от разстояние - няма значение в кой град си. Цените са без конкуренция.

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          За Христо мога да кажа само и единствено суперлативи. В който и момент да съм го потърсил ми е откликвал, без значение, дали в работно време или не. Сервизът е перфектен, а магазина винаги има избор.Отлично и бързо се осъществяват покупки на части от разстояние - няма значение в кой град си. Цените са без конкуренция.
          E дайте някави координати на тоз човек и магазина му

          Коментар


            #6
            Горе в дясно има бутон "търсене"...А си има и специален раздел в който са публикувани много координати на сервизи.Положи малко усилия - форумът е за взаимопомощ ...

            Коментар


              #7
              Kiko67 написа:
              doofiat написа:
              За Христо мога да кажа само и единствено суперлативи. В който и момент да съм го потърсил ми е откликвал, без значение, дали в работно време или не. Сервизът е перфектен, а магазина винаги има избор.Отлично и бързо се осъществяват покупки на части от разстояние - няма значение в кой град си. Цените са без конкуренция.
              E дайте някави координати на тоз човек и магазина му
              Това е сайта на hit-ko http://www.axm-auto.com/В него ще намериш доста части за тоя модел автомобил, както и цените им.Може да си поръчаш он-лайн каквото си харесаш.

              Коментар


                #8
                Събота съм там. Ще сменям съединител.
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #9
                  Аз пък следващата ще водя едно типо за съживителна операция :D
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    #10
                    Наистина - не се колебайте. Отидох и ми смениха съединителя. Няколко неща ми направиха впечатление - спрях пред сервиза и казах "За смяна на съедините". Отговорът беше " Чакаме те" Сервизът е чист и подреден, момчетата сръчни и любезни, също както и Христо.С две думи - страшно съм доволен.Благодарности!
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      doofiat написа:
                      Kiko67 написа:
                      doofiat написа:
                      За Христо мога да кажа само и единствено суперлативи. В който и момент да съм го потърсил ми е откликвал, без значение, дали в работно време или не. Сервизът е перфектен, а магазина винаги има избор.Отлично и бързо се осъществяват покупки на части от разстояние - няма значение в кой град си. Цените са без конкуренция.
                      E дайте някави координати на тоз човек и магазина му
                      Това е сайта на hit-ko http://www.axm-auto.com/В него ще намериш доста части за тоя модел автомобил, както и цените им.Може да си поръчаш он-лайн каквото си харесаш.
                      На няколко пъти и аз съм пазарувал по този начен с куриер и всичко си беше ОК,но последния път се случи нещо много неприятно! Бях поръчал амортисьор за петата врата за Марея-та,взех си го от ЕКОНТ.По късно,при отварянето разбрах че ухото за захващането е счупено и естествено питах "какво правим сега"?От еконт-а казаха,ние сме си само куриери-каквото изпратят това носим може да е било така или Вие да сте го счупили,можете да напишете жалба на бял лист и ще чакате отговор.От магазина ми отговориха че всичко е било здраво при изпращането и нае....я останах аз! Питам се,с какво съм виновен аз че някакъв некадърник ми е счупил амортесьора за да му плащам аз неговите грешки?

                      Коментар


                        #12
                        Като взе пакета от еконт имаше ли видими следи от удари по него ? Ако не нямаш основание да искаш да видиш състоянието на продукта вътре, но ако е имало трябваше да го платиш след като видиш и да им кажеш, че отказваш да платиш докато не провериш...
                        www.CarProfi-BG.com
                        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                        Най-атрактивните цени в София!

                        Коментар


                          #13
                          Lane Staley написа:
                          Няколко неща ми направиха впечатление - спрях пред сервиза и казах "За смяна на ............". Отговорът беше " Чакаме те" Сервизът е чист и подреден, момчетата сръчни и любезни, също както и Христо.С две думи - страшно съм доволен.Благодарности!

                          Коментар


                            #14
                            karal fiat написа:
                            Lane Staley написа:
                            Няколко неща ми направиха впечатление - спрях пред сервиза и казах "За смяна на ............". Отговорът беше " Чакаме те" Сервизът е чист и подреден, момчетата сръчни и любезни, също както и Христо.С две думи - страшно съм доволен.Благодарности!
                            Кое си е право - право си е.
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #15
                              crush написа:
                              Като взе пакета от еконт имаше ли видими следи от удари по него ? Ако не нямаш основание да искаш да видиш състоянието на продукта вътре, но ако е имало трябваше да го платиш след като видиш и да им кажеш, че отказваш да платиш докато не провериш...
                              Пакет-а представляваше една найлонова торбичка с надписи Еконт,така че тя може да придобие най различни форми а вътре да има поражения!Както и обратното-може на торбичката да има поражения,а вътре да няма нищо счупено.След този случай съм решил повече нищо да не плащам докато не го видя-Само това е оправията!Никога не съм вярвал че може да има подобаващо отношение към клиент,ние си взехме нашето-ти се спасявай!

                              Коментар

                              Working...
                              X