Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Термостат на Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Термостат на Фиат Мареа

    Здравейте Колеги! От пет дена съм собственик на Фиат Мареа/1.6, 16v/. Междувременно искам да благодаря на kluchar за помоща, която ми оказа още на втория ден-смятам, че той е голям специалист и много всеотдаен човек.Благодаря, също, и на всички, които създават този форум, или участват в него! Вашите мнения и съвети ми бяха изключително полезни при избора на кола, а сега като собственик - надявам се, още повече! Ето какво искам да ви попитам - карах Фиат Типо/1.6 DGT/ около 3 години и при него независимо от сезона на годината индикаторът за темпратурата на таблото достигаше 70-80 градуса за окло 2/два/ километра пробег-факт който винаги ме изпълваше със задоволство. Но при Мареа-та не е така: нормална температура се достига след около 5/пет/ километра. Това нормално ли е ?
    Fiat Marea 1.6, 16V

    #2
    Да. И аз като бивш собственик на Типо, си мислех същото. Даже термостат бях взел. Една сутрин си направих експеримент с опипване на маркучите и установих, че термостата си работи нормално. Четох някъде, че ако колата е от Италия или Испания, т.е. с по-топъл климат е нормално в БГ да се получава така.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар

    Working...
    X