Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на фреон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Климатик

    На Ауди - "печката" се вади от предната част в двигателния отсек.Пробвайте при другите колеги - разликата наистина е голяма.

    Коментар


      #17
      Re: Климатик

      iristrade написа:
      На Ауди - "печката" се вади от предната част в двигателния отсек.Пробвайте при другите колеги - разликата наистина е голяма.
      Благодаря все пак.
      Fiat Bravo 1.8 GT

      Коментар


        #18
        смяната на фреона изисква ли някаква специална машинка и трябва да стане точно на определено място.
        Fiat Bravo 1.8 GT

        Коментар


          #19
          Извинявай че чак сега ти отговарям, но ти май говориш за смяна на радиаторчето вътре в купето.Нищо лично към колегата от сервиза, но на Браво/Брава/Мареа то се сменя доста лесно и цена от 250 лв е меко казано висока.Виж в "често срещаните проблеми"- дал съм снимки и как се сменя, аз се справих за около 1 час пред работата, радиаторчето беше 73 лв. на Стамболийски.А смяната на фреона Насето я направи с машина< която първо итегли стария фреон и после зареди фреон и масло.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #20
            zgabrovski написа:
            Извинявай че чак сега ти отговарям, но ти май говориш за смяна на радиаторчето вътре в купето.Нищо лично към колегата от сервиза, но на Браво/Брава/Мареа то се сменя доста лесно и цена от 250 лв е меко казано висока.Виж в "често срещаните проблеми"- дал съм снимки и как се сменя, аз се справих за около 1 час пред работата, радиаторчето беше 73 лв. на Стамболийски.А смяната на фреона Насето я направи с машина< която първо итегли стария фреон и после зареди фреон и масло.
            250 лв. е много висока цена. Аз смених радиаторчето вече и ми струваше всичко 200 лв. заедно с фреона. За фреона доколкото разбирам стига да имаш машинка може да стане на всякъде.
            Fiat Bravo 1.8 GT

            Коментар


              #21
              Някой може ли да каже, къде по-точно има сервиз за диагностика и смяна на фреона. Интересува ме за евентуален сервиз в Пловдив, но може и в София
              Bravo HGT 2001

              Коментар


                #22
                Автоклиматик

                v_a_c_h_o_o написа:
                Някой може ли да каже, къде по-точно има сервиз за диагностика и смяна на фреона. Интересува ме за евентуален сервиз в Пловдив, но може и в София
                Сервиз "Ирис"-АвтоклиматициСофия,бул.Цар Борис ІІІ, №: 272(между предпоследната и последна спирка на трамвай №: 5 - кв.Княжево)Тел.02-963 0859, 02-963 3649Мобилни: 0888 400993, 0888 551270

                Коментар


                  #23
                  Някой знае ли сервиз в Пловдив?
                  Bravo HGT 2001

                  Коментар


                    #24
                    v_a_c_h_o_o написа:
                    Някой знае ли сервиз в Пловдив?
                    сервиз АНГЕЛОВ след моста на герджика в дясно като идваш от гарата към моста
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #25
                      Сервиз Пловдив

                      Ако не можете да дойдете в сервиз"Ирис" - пр нас в София,обадете се на колегите в Пловдив - фирма"Сикона"Тел. 032-643980

                      Коментар


                        #26
                        Re: Сервиз Пловдив

                        iristrade написа:
                        Ако не можете да дойдете в сервиз"Ирис" - пр нас в София,обадете се на колегите в Пловдив - фирма"Сикона"Тел. 032-643980
                        А някакъв работещ телефон някой знае ли? Че явно това им е факса и само пищи
                        Bravo HGT 2001

                        Коментар


                          #27
                          Телефон Сикона

                          Грешката е моя - това е факса.Телефона е - 032 - 643999И ги поздравете от Сервиз Ирис - колегите им от София.

                          Коментар


                            #28
                            stef написа:
                            v_a_c_h_o_o написа:
                            Някой знае ли сервиз в Пловдив?
                            сервиз АНГЕЛОВ след моста на герджика в дясно като идваш от гарата към моста
                            Миналата седмица си сменях при тях агренажния ремък и познайте какво не ми уцелиха настройката с цели два зъба колата сега е трагедия, после установих че и агренажния ремък не бил чисто нов, аман от пишман майсторчета

                            Коментар


                              #29
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=13841
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #30
                                добър сервиз за климатици

                                днес ходих за климатика и съм доволен от сервиза ако някой има проблем да се обадси на телефон за сервиза 0888/960512ул"Позитано" до №162 и улица "Троян" зад Нипроруда
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X