Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ключарско Ателие

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Алекс, аз също съм ти длъжник.... супер доволен съм от ключа на моето Пунто, което направи преди месец, ама кой да се сети да напише две думи... като имаме зор търчим!!Също много съжалявам,че не дойдохте този weekend във Велинград да разпуснем.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      И аз да кажа нещо за "ключарите"

      Здравейте на всички!Имам само син оргинален ключ за Фиат Пунто 1.2 16V-2000 г. Монтирана е италианска "GT Auto Alarm" аларма с която командвам централното- между другото -търся представител в България за второ дистанционо!?Бях на Прага 1- KLUCHAR ми направи обикновен ключ за 5 лв.за Фиата-два пъти ме пита дали не ми трябва с код. Обади се по GSM и говори с някого. После ми каза къде да си поръчам с код - АУТО ИТАЛИЯ. Тъй като с обикновения ключ разбира се не можах да запаля -не угасна КОДА-нали съм новак с фиатите - се обадих на ALEXIUS. Той беше категоричен-тъй като съм с код 2-променящ се, ми трябва оргинална заготовка .Поръчва се и после срещу 25 лева ще ми го програмира и нареже. Направих поръчка с номера на шасито в АУТО ИТАЛИЯ.Заготовката е горе долу 140 лв. и код картата 40 лв- платих половината и ще чакам 2 седмици. така направих днес-някакав коментар имате ли?!А забравих нещо- преди това пратих e-mail на Ванто Трейд и на agriparts@vantotrade.bg оттам светкавично ми отговориха-само че цената беше с 30 лв.повече и доставка до 20 дни. Моят извод засега е, че KLUCHAR и ALEXIUS правилно ме насочиха към АУТО ИТАЛИЯ- магазина- за което им багодаря!! Това е засега :P

      Коментар

      Working...
      X