Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчаите някои сервиз за ФИАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Mitko написа:
    Колеги искате да има клуб, форум и някаква организация, а какво става? Каква е идеята за да сте заедно (себе си вече не броя)? Нали именно да се популяризира една наистина добра автомобилна марка? Работата обаче е, че вместо да гради българина предпочита да руши и оплюва. Да Ауто Италия имат проблеми, но да не би клуба като организация да няма. Може с години да си сипваме пумия, но не е това начина. Начина е да се работи заедно. Ние сме клиента и фена на FIAT, те са начина този автомобил да стига до нас. Общата ни работа може само да е от полза и на двете страни. За всяка фирма критиката на клиента е полезна, но градивната критика. Това само подобрява един продукт, а не обратното. Разберете, че Ауто Италия имат нужда от контакта с феновете на FIAT. От този контакт се нуждае и една организация която претендира, че има за цел да популяризира марката FIAT. Начина е да се търси общото между клуба и Ауто Италия, а не да се върви един срещу друг.
    Старата песен на нов глас почнахме май... ще си замълча засега Доколкото знам точно ти имаш вина за недоброто впечатление от клуба в Ауто Италия... Спирам!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #47
      Nino написа:
      ПО ТВОЯ ПРИЧИНА КЛУБ НЯМА... както е тръгнало няма и да има!Има форум, който най-безпардонно заеба ДВА ПЪТИ! Пиши си тук, гледам, че си възстановил "НИКА"- си, но те моля не с този МЕНТОРСКИ ТОН!!Под лично моя "особен надзор" си!!!
      Чета и не вярвам на ушите си Как му се скара :D Обаче пропише ли другаря Митко интригата е въпрос на време мисля аз!

      Коментар


        #48
        Днес се хванах на бас, че точно така ще отговориш!!! Колко си прeдвидим, пък някои твърдят, че не си! Знаеш, че нищо лично нямам към теб, просто въпросът е принципен! Ти мислиш ли, че дори да не бях модератор бих ти отговорил по друг начин? Прочети темата от самото начало и ако сметнеш, че си сбъркал изтрий постта си, аз също ще изтрия моя.Пак много бързо се отказваш, докажи позицията си!/АИ/А колкото до задника ми, винаги е бил черен да го е...ба!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #49
          Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :D

          Коментар


            #50
            beer написа:
            Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :D
            Като си навит го направи сам!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #51
              Vladim написа:
              beer написа:
              Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :D
              Като си навит го направи сам!
              Не,не съм навит!Щом другите ги има и моя остава!

              Коментар

              Working...
              X